Pre-order

 

Mūsu veikalā ir iespēja iepriekš pasūtīt preci, kura nav pieejama interneta veikala noliktavā. Ja esat gatavs gaidīt 2-3 nedēļas - tas ir vidējais laiks, kas nepieciešams, lai saražotu un piegādātu preces pēc iepriekšēja pasūtījuma, tad mēs Jums  izgatavosim un piegādāsim šo produktu.

 

Iepriekšēja pasūtījuma noformēšana ir tāda pati kā parastam pirkumam: produkta lapā atlasiet interesējošo krāsu un izmēru. Ja prece neatrodas interneta veikala noliktavā, tad preces kartītē un uz tās attēla redzēsiet vārdu “Iepriekšpasūtīt”. Lai veiktu iepriekšēju pasūtījumu, noklikšķiniet uz pogas “Pievienot grozam”, lai pievienotu produktu grozam un turpinātu pasūtīšanu.

 

Iepriekšpasūtījuma preces cena ir fiksēta, un dažos gadījumos tai var būt atlaide. Kopējās izmaksas nevar mainīt pēc tam, kad preces ir nonākušas interneta veikala noliktavā.

 

Lūdzu, ņemiet vērā: “Diamond Sky” negarantē, ka jebkurš produkts var tikt piegādāts klientam, izmantojot iepriekšpasūtīšanas iespēju. Tas ir atkarīgs no sastāvdaļu pieejamības piegādātāja noliktavā. Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu operators ar Jums sazināsies veikala darba laikā, lai apstiprinātu pasūtījumu.

 

“Diamond Sky” patur tiesības atteikties atkārtoti veikt iepriekšēju pasūtījumu, ja pēc pirmā iepriekšpasūtījuma pircējs nav samaksājis par pirkumu interneta veikalā. Mēs labprāt palīdzēsim Jums iegādāties mūsu rotaslietas! Ja rodas kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mūsu menedžeriem pa tālruni 25604040.