Cart 0
Preču salīdzināšana 0 Vēlmju saraksts 0
Mans profils
Izvēlne
Mūsu adrese: Rīga, Kr. Valdemāra ielā 149, 2. stāvs, 205. kabinets
Rīga, Kr. Valdemāra ielā 149, 2. stāvs, 205. kabinets
Tālruņa numurs: + (371) 25-60-40-40
Pirmdiena: 11:00 - 17:00
Otrdiena: 11:00 - 17:00
Trešdiena: 11:00 - 17:00
Ceturtdiena: 11:00 - 17:00
Piektdiena: 11:00 - 17:00
Sestdiena: Brīvdiena
Svētdiena: Brīvdiena

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS

Līgums tiek noslēgts starp internet-veikala www.diamondsky.lv īpašnieku, SIA BLACK DIAMOND GROUP, Reg nr: LV40203194764, juridiskā adrese: Krišjāņa Valdemāra 149, Rīga, LV-1013 (turpmāk tekstā – www.diamondsky.lv vai Pārdevējs, Piegādātājs), un Pircēju (turpmāk tekstā – Klients), kurš veic pasūtījumu vai veic pirkumu internet-veikalā www.diamondsky.lv. Distances līgums attiecās uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kuri tika veikti internet-veikalā www.diamondsky.lv.

DISTANCES LĪGUMS. NOTEIKUMI

Distances līgums – tā ir saskaņošana starp Klientu (Patērētājs) (pants 1, 3.punkts, 33PTAL) un Pārdevēju. www.diamondsky.lv (pants 1, 5 punkts, 33 PTAL) vai pakalpojumu sniedzeju (pants 1, 4.punkts, 33PTAL), balstoties uz Pārdevēja vai Pakalpojuma sniedzēja piedāvājumiem, ar adresētu vai neadresētu drukātu izdevumu, tipveida vēstule, katalogs, reklāmas presē, kurā tiek pievienots kupons pasūtījumam, telefons, fakss, internets, e-pasts, televīzīja, radio un citi informācijas avoti.

1. DISTANCES LĪGUMA STĀJAS SPĒKĀ

1.1. Distances līgums stājas spēkā, tiklīdz Klients (Patērētājs) ir veicis pasūtījumu, ar Interneta, telefona vai cita līdzekļa palīdzību un saņēmis no Pārdevēja apstiprinājumu par pasūtījumu ar e-pasta starpniecību. Pasūtījums un pasūtījuma apstiprinājums tiek uzskatīts par saņemtu, kad tam ir piekļuve abām pusēm;

1.2. Slēdzot distances līgumu, Klients apstiprina, ka ir rīcībspējīgs un nav alkohola, narkotisko un/vai psihotropo vielu iedarbībā.

1.3. Līgums ( tai skaitā Vīspārigie noteikumi, tajā pašā redakcijā, kurā tie publicēti mājas lapā pieprasījuma brīdī) stājas spēkā no momenta, kad www.diamondsky.lv mājas lapā Klients pieņēma Līguma noteikumus un veica pirkumu;

1.4. Slēdzot līgumu, Klients dod piekrišanu uz vēlēšanos iegādāties preci, atbilstoši Līguma noteikumiem, tā pat Klients pilnībā iepazīnies ar Kopējiem līguma noteikumiem un piekrīt tiem;

2. PRECES PASŪTĪŠANAS VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

2.1. Pēc dotā līguma SIA BLACK DIAMOND GROUP apņemās piegādāt pircējam pasūtīto preci, bet pircējs apņemās pieņemt un apmaksāt pasūtīto preci, atkarībā no izvēlētā piegādes veida.

2.2. Šī līguma ietvaros precs pasūtīšana notiek tikai caur internet-veikalu www.diamondsky.lv, aizpildot visus nepieciešamos laukus un uzspiežot pogu "pasūtīt". Preces pasūtīšana mājas lapā www.diamondsky.lv tiek uzskatīta par pircēja piekrišanu Distances līgumam.Slēdzot distances līgumu klients piekrīt noteikumiem par pasūtītās preces piegādi, kā arī iegādāties preci par norādīto preci.Ja pasūtījums tiks noformēts pareizi, paradīsies uzraksts, ka pasūtījums tika pieņemts.

* Reģistrējoties internet-veikalā www.diamondsky.lv, klients apņemās uzrādīt pareizus personas datus, pilno vārdu un strādājošu e-pasta adresi;

2.3. Pēc pirkuma procesa beigām Pircējs saņems e-pastu ar apstiprinājumu par pasūtijumu, kas apstiprina pasūtijumu internet-veikalā www.diamondsky.lv.

2.4. Ja Pircējs nav saņēmis www.diamondsky.lv automātisko rēķina apstiprinājumu, tad www.diamondsky.lv nav pieņēmis pircēja oferti, nav pievienojies Distances līgumam un www.diamondsky.lv nav spiests izpildīt Pircēja pasūtījumu.Tādā gadījumā pircējam ir nepieciešams pārliecināties, ka tas noformēja pasūtījumu atbilstoši www.diamondsky.lv prasībām un ir norādījis pareizu e-pasta adresi.

3. DISTANCES LĪGUMA IZPILDES LAIKS

3.1. Pārdevējs apņemās izpildīt distances līguma noteikuus ne vēlāk kā 10 dienas pēc pasūtījuma saņemšanas np Pirceja, ja puses nav vienojušās par citu termiņu. Ja pārdevējs nespēj izpildīt Līguma noteikumus, tāpēc ka, prece, ko pasūtīja Patērētājs, nav pieejama, tad Pārdevējs apņēmās informēt par to Patērētāju. Tādā gadījumā, Pārdevējs var piedāvāt Patērētājam ekvivalentu preci vai atgriezt pilnu preces vērtību.

4. PREČU CENA UN PASŪTĪJUMA APMAKSA

4.1 Preču apmaksas iespējas ir norādīti Vietnes sadaļā "Apmaska", kas ir šo Noteikumu neatņemama sastāvdaļa.

4.2 Interneta veikalā pārdoto Preču cena norādīta eiro un ietver pievienotās vērtības nodokli.

4.3 Gadījumā ja tikusi neatbilstoši norādīta Pircēja pasūtītās Preces cena, Pārdevējs informē Pircēju, lai apstiprinātu Pasūtījumu par pārskatīto cenu vai Pasūtījuma atcelšanu. Ja sazināties ar Pircēju nav iespējams, šis Pasūtījums tiek uzskatīts par atceltu. Ja pasūtījums ir jau apmaksāts, Pārdevējs atgriež Pircējam samaksāto summu bezskaidras naudas veidā.

4.4 Pārdevējs var mainīt Preču cenu Vietnē vienpusēji. Tajā pašā laikā Pircēja pasūtīto Preču cenu nevar mainīt vienpusēji.

4.5 Pārdevējam ir tiesības ierobežot Pircējam pieejamos maksājuma veidus atkarībā no Pasūtījuma summas.

4.6 Pārdevējs ir tiesīgs pieprasīt Pircēja pasi vai ID karti ja pasūtījums tiek apmaksāts ar kredītkarti.

5.PASŪTĪJUMA PIEGĀDE

5.1 Preču piegādes iespējas un aptuvenie termiņi ir norādīti Vietnes sadaļā "Piegāde", kas ir šo Noteikumu neatņemama sastāvdaļa, kā arī Preces aprakstā.

5.2 Pēc piegādes Pasūtījums tiek nodots Pircējam vai trešai personai, ja par to Pircējs ir vienojies rakstveidā.

5.3 Lai novērstu krāpšanu, piegādājot iepriekš apmaksātu Pasūtījumu, piegādātājam ir tiesības pieprasīt Saņēmēja identitātes apliecinošu dokumentu.

5.4 Pārdevēja pienākums nodot Preci Pircējam uzskatāms par izpildītu brīdī, kad kad kurjers tās ir nodevis Pircējam vai Pircējs to saņēmis pasta nodaļā vai citā iepriekš norunātā Pasūtījuma saņemšanas vietā (tostarp pašapkalpošanās punktos).

5.5 Saņemot Pasūtījumu no kurjera vai izsniegšanas punktā, saņēmējam ir tiesības pārbaudīt piegādāto Preci un pārbaudīt tās atbilstību noteiktajam daudzumam, klāstam un Preces komplektācijai.

5.6 Preces nejauša bojājuma risks tiek nodots Pircējam no brīža, kad pasūtījums tiek nodots viņam.

6. PREČU UN NAUDAS ATGRIEŠANA

6.1 Pircējam ir tiesības atgriest preces 14 dienu laikā no pirkuma datuma.

6.2 Preču atgriešana notiek saskaņā ar nosacījumiem, kas aprakstīti sadaļā "Garantija un atteikuma tiesības", kas ir neatņemama šo Noteikumu sastāvdaļa.

6.3 Nauda par atgrieztajām precēm Jums tiks atgriezta ar bankas pārskaitījumu uz Jūsu atgriešanas veidlapā norādīto kontu, 14 darba dienu laikā. Maksājot ar bankas karti, līdzekļi tiks atgriezti uz to pašu bankas karti.

6.4 Pārdevējs nav atbildīgs par neizpildīto vai aizkavēto atmaksu par atgrieztajām precēm, ja pircējs ir sniedzis nepareizos atgriešanai nepieciešamos datus.

6.5 Adrese uz kurieni var atgriezt preci: Krišjāņa Valdemāra 149, Rīga, LV-1013, SIA BLACK DIAMOND GROUP. Preces varat arī atgriezt caur Omniva: Kr.Valdemāra ielas 112 RIMI pakomāts norādot DIAMOND SKY veikala kontakttālruni.

7. CITI LĪGUMA NOLIKUMI

7.1 Klients apstiprina, ka no Klienta puses Līguma darbības laikā nebūs pretenziju informācijas izmantošanai, kuru norādījis Kients reģistrācijas laikā. Tā pat e-pasta izmantošanai, reklāmas materiālu, jaunumu un citas informācijas izsūtīšanai. Klients neiebilst pret tādas informācijas saņemšanu; Klients ir tiesīgs atteikties no informācijas saņemšanas, sekojot norādei, kura atrodas elektroniskās vēstules beigās, kuru izsūta www.diamondsky.lv uz pircēja elektronisko pasta adresi;

7.2 Līguma darbība un tā derīgums turpinās līdz pilnai tā izmantošanai. Līguma pārtraukšanas gadījumā, spēkā paliek noteikumi neskaidrību izskatīšanas noteikumi, kā arī citi noteikumi, kurus regulē Pušu saistības pēc Līguma pārtraukšanas;

7.3 Kļūdu konstatēšanai un labošanai, informācijas ievadīšanai: Jebkuras kļūdas, kuras tika konstatētas pēc priekšlaicīga pasūtījua, Pircējs var izlabot, sazinoties ar mums pa tālruni 25 604040, vai info@diamondsky.lv.

8. GROZĪJUMI NOTEIKUMOS

8.1 Mēs regulāri pārskatam mūsu Noteikumus. Visas izmaiņas tiks publicētas šajā lapā.

Šie Noteikumi stājās spēkā un pēdējo reizi tika atjaunināti 30.09.2023.

Sieviešu pulksteņi SPARK ar Swarovski kristāliem
Neaizmirstams unikāls dizains!
Pieejams pēc iepriekšēja pasūtījuma
5-7 darba dienu laikā.
Cenas no 50 Eiro.
Sieviešu pulksteņi SPARK ar Swarovski kristāliem
Itāļu sudraba ķēdes
Eiropas kvalitāte un sniegums
Izmēri no 25 līdz 70 cm
Pārklāti un bez pārklājuma.
Cenas no 8 Eiro.
Itāļu sudraba ķēdes
Bezmaksas piegāde Bezmaksas piegāde visā Latvijā pasūtījumiem virs 35 eiro
Premium kristāli Mēs izmantojam tikai oriģinālos Swarovski un Preciosa kristālus
Kvalitatīvs iepakojums Katrs produkts ir iepakots kastē ar uzņēmuma logotipu
Plašs klāsts Zelta un sudraba rotaslietas, modes aksesuāri, bižutērija
Cenas jūs pārsteigs Labas cenas, sezonas izpārdošanas un īpašas akcijas
Ērta apmaksa Maksājums tiešsaistē ar kredītkarti vai vietējā internetbankā