Brošas ar Swarovski™ kristāliem

Brošas ar Swarovski™ kristāliem

Šis spilgtais aksesuārs palīdzēs Jums uz citu greznojumu fona novilkt treknu līniju/uzlikt treknu punktu. Dizaineru aksesuārs brošas veidā ar Swarovski™ kristāliem itin bieži izskatās labāk, nekā dārga zelta rotaslieta ar dabīgiem akmeņiem. Brošas ir universālas, tās var izmantot saspraudītes vietā, sprādzes vai matu lentes izrotāšanai. Izvēloties aksesuārus, mēs bieži pienācīgi nenovērtējam brošu, kura var viegli atdzīvināt jebkuru tēlu, papildinot to ar daiļumu un sievišķību.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Broša "Vorteks" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Broša "Vorteks" ar Swarovski™ kristāliem

šarms un daiļums - tieši šādas emocijas atrada savu iemiesojumu šajā apzeltītajā brošā. Izstrādājumu rotā medus krāsas Swarovski™ kristāli, kas ir salikti apburošajā rakstā. Ārējo izskatu papildina vesela Austrijas fianītu kliedne, ar kuru ir detālizēti inkrustēta visa izstrādājuma forma. šāda unikāla broša garantēti piešķirs Jūsu tēlam daiļuma elementu. Izstrādājums tiek pārdots ar numurētu hologrāfisku Swarovski (Crystals fro..

147,99€ 74,00€ Bez nodokļa: 61,15€

Broša "Kristāla Zars VI" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Broša "Kristāla Zars VI" ar Swarovski™ kristāliem

Divi daiļi puķes savijušies romantiskā rakstā. To deja ir iemūžināta šīs smalkās rotaslietas dizainā. Jūsu uzmanību uzreiz piesaistīs divi lieli Swarovski™ kristāli, ar kuriem ir izrotāts katrs zieds. To forma un šķautņu vizmas rada apburošu svētku atmosfēru, un to papildina caurspīdīgu Swarovski™ kristālu kliedne. Izstrādājums tiek pārdots ar numurētu hologrāfisku Swarovski (Crystals from Swarovski) kristālu autentiskuma sertifikātu. ..

99,99€ 50,00€ Bez nodokļa: 41,32€

Broša "Kristāla Buķete III" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Broša "Kristāla Buķete III" ar Swarovski™ kristāliem

Skaists raksts vienmēr rotaslietai piešķir īpašu šarmu un burvīgumu. Kārtējā kompozīcija ar kristāldzidru spīdumu ir gatava savaldzināt ar savu skaistumu. Nelielā fantāziju/fantastiskā brošā ar Swarovski™ kristāliem ir apvienotas dažādas krāsas un formas. Kristāliem kompāniju sastāda vesela Austrijas fianītu kliedne, kas ļauj šim izstrādājumam pretendēt kļut par mīļāko rotaslietu. Izstrādājums tiek pārdots ar numurētu hologrāfisku Swarovski (Crystals from..

106,99€ 53,50€ Bez nodokļa: 44,21€

Broša "Kristāla Naktstauriņš IV" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Broša "Kristāla Naktstauriņš IV" ar Swarovski™ kristāliem

Pateicoties juvilieru bižutērijai ar Swarovski™ kristāliem, faunas pārstāvjus var redzēt pilnīgi savādākus. Broša-taurenis ir unikāla gan pēc krāsas, gan pēc formas gan pēc simbolikas. Piemītošu viņai vieglumu parāda katrs ar skaistiem motīviem un kristāliem izgreznots izliekums. Broša ar Swarovski™ kristāliem ir izteiksmīgs akcents kleitai, blūzei, žaketei un pat mīļākajam kardiganam. Izstrādājums tiek pārdots ar numurētu hologrāfisku Swarovski(Crystals from Swa..

102,99€ 51,50€ Bez nodokļa: 42,56€

Broša "Kristāla Buķete" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Broša "Kristāla Buķete" ar Swarovski™ kristāliem

Tad, kad vīrietis vēlas izteikt komplimentu, viņš dāvina ziedu buķetes formas brošu ar Swarovski™ kristāliem. Izstrādājums izceļas ar kvalitatīvu rodija pārklājumu un neaizmirstamu Austrijas kristālu spīdumu. Ir ļoti patīkami nēsāt brošu-buķeti uz apģērba. Izstrādājums tiek pārdots ar numurētu hologrāfisku Swarovski(Crystals from Swarovski) kristālu autentiskuma sertifikātu. ..

98,99€ 49,50€ Bez nodokļa: 40,91€

Broša "Kristālzars" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Broša "Kristālzars" ar Swarovski™ kristāliem

Eleganta broša klasiskā izpildījumā piešķirs Jūsu tēlam nelielas aristokrātisma notis. Kvalitatīvi pārklāta ar zeltu reljefveida rotaslieta, kuras forma atkārto izliektu zariņu, interesanti izgrezno lielu lāses formas Swarovski kristālu. Tā spīdumu pastiprina ietvara papildus inkrustācija ar daudziem caurspīdīgiem Austrijas fianītiem, ar kuriem meistars izgreznoja šo aksesuāru. Izstrādājumam ir numurēts kristālu (Crystals from Swarovski) autentiskuma hologrāfisks sertifikāts..

110,99€ 55,50€ Bez nodokļa: 45,86€