Cart 0
Preču salīdzināšana 0 Vēlmju saraksts 0
Mans profils
Izvēlne
Mūsu adrese: Rīga, Kr. Valdemāra ielā 149, 2. stāvs, 205. kabinets
Rīga, Kr. Valdemāra ielā 149, 2. stāvs, 205. kabinets
Tālruņa numurs: + (371) 25-60-40-40
Pirmdiena: 11:00 - 17:00
Otrdiena: 11:00 - 17:00
Trešdiena: 11:00 - 17:00
Ceturtdiena: 11:00 - 17:00
Piektdiena: 11:00 - 17:00
Sestdiena: Brīvdiena
Svētdiena: Brīvdiena

Garantija un atteikuma tiesības

 

GARANTIJA

1. Pircējs ir tiesīgs atteikties no pasūtītātās preces 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža. Preces atgriešana ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja prece netika izmantota, saglbāts tās ārējais izskats, patēriņa īpašības, oriģināls iepakojums, plombes, birkas (ja tādas ir bijušas) un dokuments, kurš apstiprina pirkšanas faktu pie šī Pārdevēja.

2. Gaījumā, ja Pircējs atsakās no Preces, atbilstoši 1 punktam, Pārdevējs atmaksā pilnu atgrieztās preces vērtību, izņemot šīs preses piegādes vērtību, ne vēlāk kā 14 dienas pēc tā, kad Pārdvējs saņēmis no Pirceja iesniegumu.

3. Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, Pārdevējs ir tiesīgs atteikt pircējam preces pieņemšanu vai kompensācijas izmaksāšanu, ja tiek atgriezta lietota prece, nav oriģināla iepakojuma, iepakojumam ir būtiski bojājumi, uz preces ir norautas plombes, birkas, ir redzamas lietošanas pēdas, piemēram skrāpējumi, sviedri, netīrumi un citi līdzīgi defekti.

4. Pircējs ir tiesīgs 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas apmainīt iegādāto preci pret analogu, ja šī prece neapmierina Pircēju ar saviem gabarītiem, izskatu, krāsu, formu, izmēru vai komplektācīju, ar noteikumu, ka ir saglabāts Preces ārējais izskats, patēriņa īpašības un tā oriģinālais iepakojums, aizsargplēvīte un prece netika lietota. Par līdzīgas preces piegādi no Pircēja tiks ieturēta papildus maksa.

5. Gadījumā ja prece neatbilst aprakstam internet-veikala lappusē, Pircējs ir tiesīgs atteikties no preces pirkšanas un Pārdevējs apņemāsatgriezt Pircējam Preces vērtību 14 dienu laikā, pēc iesnieguma saņemšanas no klienta.

6. Nauda par atgrieztajām precēm Jums tiks atgriezta ar bankas pārskaitījumu uz Jūsu atgriešanas veidlapā norādīto kontu, 14 darba dienu laikā. Maksājot ar bankas karti, līdzekļi tiks atgriezti uz to pašu bankas karti.

7. Nauda par papildu pakalpojumiem (piemēram, dāvanu iesaiņošana) netiek atmaksāta.

8. Pārdevējs nav atbildīgs par neizpildīto vai aizkavēto atmaksu par atgrieztajām precēm, ja pircējs ir sniedzis nepareizos atgriešanai nepieciešamos datus.


ATTEIKUMA TIESĪBAS

1. Jums ir tiesības četrpadsmit 14 dienu laikā atteikties no līguma nepaskaidrojot iemeslu.

2. Atteikšanās tiesības beigsies pēc 14 dienām sākot no datuma, kad Jūs vai trešā persona iegādājāties preci, izņemot pārvadātāju un to, kuru Jūs norādījāt, saņēma preci.

3. Lai realizēt tiesības uz preces atteikšanos patērētājam 14 dienu laikā sākot no preces saņemšanas brīža nepieciešams interneta veikalam uzrādīt preces atteikšanās veidlapu. Atteikuma veidlapā jānorāda: patērētāja vārds, uzvārds, pirkuma datums, apmaksas veidu, preces nosaukumu un modeli, pirkuma summu un preces atgriešanas iemeslu.

4. Lai būtu ievērots atteikuma iespējas termiņš pietiekams, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesībām Jūs atsūtīsiet līdz šo tiesību termiņa beigām.

5. Interneta veikals www.diamondsky.lv patur sev tiesības atteikt pircējam preces atteikuma tiesību izmantošanā vai arī paturēt kompensāciju gadījumos, kad prece ir bojāta, ir redzamas paviršas izturēšanās sekas, piemēram, skrāpējumi un tamlīdzīgi defektīvai arī gadījumā, ja trūkst vai ir bojāts oriģinālais preces iesaiņojums.

6. Nauda par atgrieztajām precēm Jums tiks atgriezta ar bankas pārskaitījumu uz Jūsu atgriešanas veidlapā norādīto kontu, 14 darba dienu laikā. Maksājot ar bankas karti, līdzekļi tiks atgriezti uz to pašu bankas karti.

7. Nauda par papildu pakalpojumiem (piemēram, dāvanu iesaiņošana) netiek atmaksāta.

8. Pārdevējs nav atbildīgs par neizpildīto vai aizkavēto atmaksu par atgrieztajām precēm, ja pircējs ir sniedzis nepareizos atgriešanai nepieciešamos datus.


ATGRIEŠANAS PROCEDŪRA

1. Lai informētu par preces atgriešanu, nepieciešams aizpildīt atgriešanas VEIDLAPU.

2. Adrese uz kurieni var atgriezt preci: Krišjāņa Valdemāra 149, Rīga, LV-1013, SIA BLACKD IAMOND GROUP. Preces varat arī atgriezt caur Omniva: Kr.Valdemāra ielas 112 RIMI pakomāts. Bojāta vai valkāta prece atpakaļ netiek pieņemta.

3. Ja jūs atteiksieties no Līguma, mēs atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, izņemot papildu izmaksas, kas radušās, izvēloties piegādes metodi un papildu pakalpojumus. Jums būs jāsedz preces atgriešanas izmaksas. Maksimālās izmaksas var būt aptuveni 5 eiro (atkarībā no preču veida un svara) vai kurjerpakalpojumu sniedzēja norādītās izmaksas.

4. Gadījumā, ja pircējs nolemj atteikties no preces, kas jau atrodas piegādes procesā un vēl nav piegādāta, pircējs ir atbildīgs par atgriešanas apmaksu. Minimālās atgriešanas izmaksas ir 4 eiro + PVN par katru paku un var būt vairāk atkarībā no kurjera pakalpojumu sniedzēja.

5. Atsakoties no preces, nauda par transportēšanu / piegādi netiek atgriezta.

6. Atsakoties no preces, nauda par papildu pakalpojumiem (piemēram: dāvanu iesaiņošana) netiek atgriezta.

7. Nauda par atgrieztajām precēm Jums tiks atgriezta ar bankas pārskaitījumu uz Jūsu atgriešanas veidlapā norādīto kontu, 14 darba dienu laikā. Maksājot ar bankas karti, līdzekļi tiks atgriezti uz to pašu bankas karti.


GARANTIJA NETIEK PIEMĒROTA, JA:

1. Ir bojājumi, kas radušies lietotāja vainas dēļ (prece ir saskrāpēta vai saliekta), preces tīrīšanai izmantotas nepareizas ķīmijas;

2. Ja precei ir mehāniski vai ķīmiski bojājumi; veiktas izmaiņas preces dizainā; precei ir bojājumi, kas radušies preces piesārņojuma dēļ;

3. Ja prece tika izmantota citiem mērķiem vai jebkādā citā veidā tika ignorēta preces lietošanas instrukcija.

4. Tiesības atteikties no preces nevar izmantot gadījumos, uz kuriem neattiecas garantija un kuri ir uzskaitīti augstāk, kā arī, ja ir noņemta etiķete vai preces iepakojums ir noņemts vai bojāts.


Šo noteikumu mērķis ir pasargāt patērētāju veicot pirkumus gadījumos, kad veicot pirkumu patērētājam, nav iespējas to apskatīt, lai pārliecināties, ka pērkamā prece pilnīgi atbilst patērētāja prasībām.

Jautājumu gadījumā iesakām sazināties ar mums pa tālruni 25 604 040 vai e-pastu info@diamondsky.lv.

 

Sieviešu pulksteņi SPARK ar Swarovski kristāliem
Neaizmirstams unikāls dizains!
Pieejams pēc iepriekšēja pasūtījuma
5-7 darba dienu laikā.
Cenas no 50 Eiro.
Sieviešu pulksteņi SPARK ar Swarovski kristāliem
Itāļu sudraba ķēdes
Eiropas kvalitāte un sniegums
Izmēri no 25 līdz 70 cm
Pārklāti un bez pārklājuma.
Cenas no 8 Eiro.
Itāļu sudraba ķēdes
Bezmaksas piegāde Bezmaksas piegāde visā Latvijā pasūtījumiem virs 35 eiro
Premium kristāli Mēs izmantojam tikai oriģinālos Swarovski un Preciosa kristālus
Kvalitatīvs iepakojums Katrs produkts ir iepakots kastē ar uzņēmuma logotipu
Plašs klāsts Zelta un sudraba rotaslietas, modes aksesuāri, bižutērija
Cenas jūs pārsteigs Labas cenas, sezonas izpārdošanas un īpašas akcijas
Ērta apmaksa Maksājums tiešsaistē ar kredītkarti vai vietējā internetbankā