Cart 0
Preču salīdzināšana 0 Vēlmju saraksts 0
Mans profils
Izvēlne
Mūsu adrese: Rīga, Kr. Valdemāra ielā 149, 2. stāvs, 205. kabinets
Rīga, Kr. Valdemāra ielā 149, 2. stāvs, 205. kabinets
Tālruņa numurs: + (371) 25-60-40-40
Pirmdiena: 11:00 - 17:00
Otrdiena: 11:00 - 17:00
Trešdiena: 11:00 - 17:00
Ceturtdiena: 11:00 - 17:00
Piektdiena: 11:00 - 17:00
Sestdiena: Brīvdiena
Svētdiena: Brīvdiena

Iepazīstieties ar jauno Diamond Sky Signature kolekciju!

Iepazīstieties ar jauno Diamond Sky Signature kolekciju!

Ar lakonisku Diamond Sky dizainu un unikālām detaļām rotaslietas ir uzreiz atpazīstamas un ārkārtīgi modernas. Šo spilgto rotaslietu atšķirīgās iezīmes — Austrijas Swarovski kristālu spožums un augstas kvalitātes meistarība. Ģeometriskās detaļas, kas izgatavotas no dažādiem metāliem, ļauj viegli apvienot rotaslietas ar citām un vienmērīgi pāriet no ikdienas uz vakara izskatu. Mēs iesakām pievērst īpašu uzmanību rotaslietām ar jaunu oriģinālu krāsu - Light Amber un Smoked Amber. Šo kristālu noslēpumainā dzintara nokrāsa piešķir rotaslietām pavasara saules siltumu un spožumu.

Ir paplašināts elegantu sudraba piekariņu uz ķēdītēm, kā arī auskaru klāsts, kas neapšaubāmi ir Diamond Sky vizītkarte. Plānas un bezsvara, oriģinālu formu un krāsu rotaslietas ir veidotas tā, lai priecētu to īpašnieci katru dienu. Tā ir lieliska izvēle ikdienas rotaslietām neatkarīgi no jūsu ģērbšanās stila vai vecuma.

Vai jums patīk izteiksmīgākas un masīvākas aproces? Jaunajā kolekcijā noteikti atradīsiet sev tīkamāko aproci! Krāšņā jaunā aproču līnija ne tikai papildina esošo klāstu, bet arī atsvaidzina klasiskos modeļus ar jaunām formām un krāsām. Ticiet, izvēle būs gara, jo jūs vēlēsieties iegādāties visu :)

Un visbeidzot, pastāstīsim par brošām no jaunās Diamond Sky Signature kolekcijas! Jaunajā sezonā Diamond Sky ir izlaidusi ne tikai populārus brošu modeļus ar mainītu krāsu gammu, bet arī jaunus modeļus ar unikālu Swarovski kristālu krāsu paleti. Brošas var nēsāt praktiski ar daudziem garderobes elementiem. Tās var būt kleitas, džemperi, lietišķi uzvalki, žaketes, blūzes, krekli un tā tālāk. Tāpat kā iepriekš, Diamond Sky brošas raksturo unikālas līnijas, ģeometriskas formas, smalks metālapstrādes izpildījums un izcila kvalitāte.

Vai vēlaties redzēt jauno kolekciju tiešraidē? Apmeklējiet mūsu izstāžu zāli jebkurā jums ērtā laikā un mēs palīdzēsim izdarīt izvēli. Mūsu veikals ir lielisks risinājums ikvienam, kurš vēlas izskatīties iespaidīgi, bet nevēlas tērēt dārgo laiku nogurdinošajiem iepirkšanās braucieniem. Diamond Sky interneta veikals ir efektīva un izdevīga iepirkšanās pieredze mūsdienu cilvēkiem.

Jaunā kolekcija, Diamond Sky, Signature