Zelta gredzeni

Zelta gredzeni

Zelta gredzeni no Diamond Sky ir moderna rotaslieta, Jūsu statusa rādītājs un nopietnu attiecību simbols. Mūsu kolekcijās ir plaša zelta gredzenu izvēle un dizainu daudzveidība. Jūs varat izvēlēties sev laulības un saderināšanās gredzenus, sieviešu un vīriešu gredzenus ar oriģinālu dizainu, gredzenus ar emaliju un iestarpinājumiem no dabīgiem akmeņiem un pusdārgakmeņiem. Ar Diamond Sky zelta gredzeniem Jūs vienmēr izskatīsieties moderni.

Zelta gredzeni un auskari tiek piedāvāti kā atsevišķas kolekcijas (komplektos). Tajās vienmēr ir jebkurš, Jums nepieciešams izmērs. Iespējams, šāda iegāde palīdzēs uzlabot garastāvokli ne tikai Jums, bet arī Jūsu tuviniekiem, draugiem, mīlotajiem. Spilgtas modernu Diamond Sky zelta rotaslietu kolekcijas piestāvēs Jūsu modernam stilam un kļūs par orģinālu dāvanu jebkurā saviesīga pasākumā.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Zelta gredzens "Romana" no 585 proves sarkanā zelta -30%

Zelta gredzens "Romana" no 585 proves sarkanā zelta

Skaists zelta gredzens „Romana” kļūs par Jūsu tēla spilgtu papildinājumu. Rotaslieta ir izgatavota no 585.proves zelta, uz ietvara virsdaļas ir unikāls raksts no balta zelta, kurš neticami efektīgi izskatās uz pirksta un palīdzēs Jums vienmēr būt uzmanības centrā. ..

99,99€ 69,99€ Bez nodokļa: 57,85€

Zelta gredzens "Galossa" no 585 proves sarkanā zelta -30%

Zelta gredzens "Galossa" no 585 proves sarkanā zelta

Skaists zelta gredzens ar mākslīgo pērli klasiskā ietvarā. Vienkārša dizaina izstrādājums, marķēts ar 585 provi. Neticama dāvana mīļām dāmām! ..

352,99€ 247,09€ Bez nodokļa: 204,21€

Zelta gredzens "Klasika Gold IV" no 585 proves sarkanā zelta -30%

Zelta gredzens "Klasika Gold IV" no 585 proves sarkanā zelta

Rotaslietai ir klasisks dizains, pateicoties vienkāršam ietvaram, kuru no augšas skaisti rotā apaļš caurspīdīgs, ideāli slīpēts fianīts. Zelta gredzenam ir 585.proves gravējums. ..

138,99€ 97,29€ Bez nodokļa: 80,41€