Viriešu zelta gredzeni

Viriešu zelta gredzeni

Viriešu zelta gredzeni ir pieprasīti pašpietiekamu, pārliecinātu par sevi spēcīgā dzimuma pārstāvju vidū. Rotaslieta uz rokas - tas viens no nedaudzajiem vīriešu aksesuāriem, kurš ir spējīgs piešķirt tēlam jaunu noskaņu. Tādēļ pret vīrieša zelta gredzena izvēli jāizturas īpaši rūpīgi, lai nesabojātu iespaidu par tā īpašnieku.

DIAMOND SKY internetveikalā ir zīmoggredzeni no sarkana, dzeltena vai balta zelta. Vīriešu zelta gredzens ar dārgakmeņu un pusdārgakmeņu iestarpinājumiem spēs atspoguļot stila individualitāti,piešķirs tam svaigu un mūsdienīgu skanējumu. Bet atcerieties, ka vīriešu zelta gredzenos nevajadzētu būt pārmērīgi spilgtiem akmeņiem. Vīriešu aksesuārus visbiežāk inkrustē ar ametistiem, safīriem, dimantiem, granātiem, dekorē ar oniksiem un nelieliem cirkoniem.

Ja Jūs vēlaties nopirkt vīriešu zelta gredzenu, bet baidāties kļūdīties ar izvēli - DIAMOND SKY internetveikala menedžeri palīdzēs Jums. Pie mums iespējams piemeklēt arī atbilstošus aksesuārus (piederumus) stilīga vīrieša unikāla tēla radīšanai.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība: