Mēs izmantojam sīkfailus (angļu val. "cookies"), lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – šeit.

Par Mums

 

Zīmola vēsture

 

Kompānija DIAMOND SKY nodarbojas ar juvilieru bižutērijas ar Swarovski kristāliem no augstvērtīgiem materiāliem izstrādāšanu, ražošanu, mazumtirdzniecību un vairumtirdzniecību pa pieejamām cenām. DIAMOND SKY zīmols tika radīts 2012.gadā un jau ieguva labu slavu, kā stilīgas, daudzu modes dāmu iecienītas bižutērijas un aksesuāru ražotājs. Katra DIAMOND SKY radīta rotaslieta ir piepildīta ar emocijām un burvestības daļiņu, kurā tā steidzas padalīsies ar Jums!

 

Radīts ar mīlestību pret detaļām

 

DIAMOND SKY meistari pievērš īpašu uzmanību detaļām un rūpību izturās pret katru rotaslietu, ieguldot tajā dvēseli un individuālas priekšrocības. Unikāls brīnišķīgā redzējums un izpildījuma precizitāte - tas viss ir apvienots, radot Jūsu jūtu vaļsirdīgu atspoguļojumu, augstas kvalitātes rotaslietās no DIAMOND SKY.

 

Sertifikāti un pase

 

Katram DIAMOND SKY izstrādājumam ir pievienots numurēts Swarovski kristālu autentiskuma sertifikāts, kura numuru var pārbaudīt kompānijas Swarovski mājaslapā. Rotaslietas pase ir DIAMOND SKY garantijas grāmatiņa, kurā ir norādītas izstrādājuma kopšanas instrukcijas, kompānijas logotips, rotaslietas sērijas numurs un atbalsta dienesta kontaktadrese.