Mēs izmantojam sīkfailus (angļu val. "cookies"), lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – šeit.

Apmaksas Veidi

 

Mēs cenšamies izdarīt, lai pirkums mūsu veikalā Jums būtu patīkams un ātrs! Tāpēc mēs ņēmām vērā visus apmaksas veidus.

 

 

 

1. Apmaksa skaidrā naudā
  • Jūs varat apmaksāt savu pirkumu mūsu veikalā skaidrā naudā.
 
2. Apmaksa caur Swedbank internet-banku
  • Ja Jūs esat Swedbank klients, tad apmaksāt savus pirkumus mūsu internet-veikalā varēsiet pa tiešo no sava bankas konta.

 

3. Apmaksa ar bankas kartēm VISA vai MasterCard

  • Apmaksa ar bankas kartēm – pats ātrākais veids apmaksāt pirkumu mūsu internet-veikalā. Ja mūsu banka pieņēma Jūsu karti un maksājums ir noticis, Jūs ieraudzīsiet uzrakstu, kas apstiprina veiksmīgu pirkumu un uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīta paziņojuma vēstule par preces saņemšanu. Pievērsiet uzmanību – kartei jābūt pieejamai maksājumiem Internetā. Ja Jūs neesat pārliecināti par šo iespēju, šo jautājumu nepieciešams noskaidrot bankā, kas izdeva šo karti.

 

4. Apmaksa ar bankas pārskaitījumu.

  • Pēc pasūtījuma noformēšanas, uz Jūsu norādīto e-pastu tiks izsūtīts rēķins. Rēķinā būs norādīta visa nepieciešamā informācija (pirkuma summa un mūsu firmas rekvizīti). Iesakām Jums izdrukāt šo rēķinu un apmaksāt caur internetbanku vai jebkurā bankas filiālē. Izrakstītājs rēķins ir derīgs 3 dienu laikā no pasūtījuma noformēšanas.

 

5. Apmaksa ar dāvanu karti vai sertifikātu.

  • Ja Jūs davānā saņēmāt mūsu kompānijas dāvanas sertifikātu, tad varat izmantot to sava pirkuma apmaksai. Vairāku sertifikātu vērtību ir iespējams summēt.