Cart 0
Preču salīdzināšana 0 Vēlmju saraksts 0 4,9
Mans profils
Izvēlne

Sudraba auskari

Sudraba auskarus nēsā visbiežāk: tie der gan džinsiem, gan vakarkleitai. Diamond Sky interneta veikala katalogā ir 925. proves sudraba auskari — ar rodija pārklājumu, ar sarkanā zelta pārklājumu un melnināti. Ar cirkoniem, pērlēm, perlamutru, opalītu, safīriem un granātu, ir arī modeļi ar juvelieru emalju. No viegliem auskariem ar nagliņu aizdari līdz gariem piekaramiem auskariem — izvēlieties pāri savam noskaņojumam!

Jaunums
Sudraba auskari-pogas ar cirkoniem „Klasika V“
Sudraba auskari-pogas ar cirkoniem „Klasika V“
Sudrabs 925°, sarkanais zelts (pārklājums), cirkoni
Noliktavā
Modelis: DS03A792
Bez nodokļa: 11.60 €
21.60 €
-35%
14.04 €
Sudraba auskari-pogas ar cirkoniem „Gaismas kubs II“
Sudrabs 925°, sarkanais zelts (pārklājums), cirkoni
Noliktavā
Modelis: DS03A753
Bez nodokļa: 13.35 €
24.84 €
-35%
16.15 €
Sudraba auskari-pogas ar cirkoniem „Nirrti II“
Sudrabs 925°, rodijs (pārklājums), cirkoni
Noliktavā
Modelis: DS03A635
Bez nodokļa: 17.95 €
33.42 €
-35%
21.72 €
Sudraba auskari-pogas ar cirkoniem „Zelta Lapa“
Sudrabs 925°, sarkanais zelts (pārklājums), cirkoni
Noliktavā
Modelis: DS03A729
Bez nodokļa: 12.95 €
24.13 €
-35%
15.67 €
Bezmaksas
piegāde
Uz pakomātiem visā Latvijā. Bez minimālās pasūtījuma summas.
OmnivaUnisendDPD
Sīkāk
Sudraba auskari ar cirkoniem „Debesu Taurenīši II“
Sudrabs 925°, sarkanais zelts (pārklājums), cirkoni
Noliktavā
Modelis: DS03A741
Bez nodokļa: 51.90 €
96.60 €
-35%
62.80 €
Sudraba auskari ar cirkoniem „Divas Sirdis II“
Sudrabs 925°, sarkanais zelts (pārklājums), cirkoni
Noliktavā
Modelis: DS03A744
Bez nodokļa: 21.75 €
40.44 €
-35%
26.32 €
Sudraba auskari ar cirkoniem „Zelta Režģis“
Sudrabs 925°, sarkanais zelts (pārklājums), cirkoni
Noliktavā
Modelis: DS03A460-R
Bez nodokļa: 38.45 €
71.58 €
-35%
46.52 €
Sudraba auskari ar cirkoniem „Zelta stunda II“
Sudrabs 925°, rodijs (pārklājums), cirkoni
Noliktavā
Modelis: DS03A568
Bez nodokļa: 42.60 €
79.31 €
-35%
51.55 €
Sudraba auskari „Vortex V“
Sudrabs 925°, rodijs (pārklājums), kristāli
Noliktavā
Modelis: DS03A521
Bez nodokļa: 69.50 €
129.34 €
-35%
84.10 €
Sudraba auskari-pogas ar cirkoniem „Ziemeļu Šķautne II“
Sudrabs 925°, sarkanais zelts (pārklājums), cirkoni
Noliktavā
Modelis: DS03A755
Bez nodokļa: 15.05 €
28.01 €
-35%
18.21 €
Sudraba auskari ar cirkoniem un pērlēm „Mēness vilnis“
Sudrabs 925°, rodijs (pārklājums), cirkoni , Pērles
Noliktavā
Modelis: DS03A531
Bez nodokļa: 44.05 €
82.03 €
-35%
53.30 €
Sudraba auskari „Vortex XI“
Sudrabs 925°, rodijs (pārklājums), kristāli
Noliktavā
Modelis: DS03A541
Bez nodokļa: 32.05 €
59.70 €
-35%
38.78 €
Sudraba auskari „Claris VII“
Sudrabs 925°, oksids (pārklājums), kristāli
Noliktavā
Modelis: DS03A548
Bez nodokļa: 43.60 €
81.12 €
-35%
52.76 €
Sudraba auskari ar cirkoniem „X - Factor II“
Sudrabs 925°, rodijs (pārklājums), cirkoni
Noliktavā
Modelis: DS03A583
Bez nodokļa: 32.05 €
59.65 €
-35%
38.78 €
Sudraba auskari-pogas ar cirkoniem „Čūska II“
Sudrabs 925°, sarkanais zelts (pārklājums), cirkoni
Noliktavā
Modelis: DS03A737
Bez nodokļa: 18.40 €
34.23 €
-35%
22.26 €
Jaunums
Sudraba auskari „Menora VII“
JaunumsSudraba auskari „Menora VII“
Sudrabs 925°
Noliktavā
Modelis: DS03A822
Bez nodokļa: 41.00 €
76.36 €
-35%
49.61 €
Sudraba auskari ar cirkoniem „Rīta Rasa II“
Sudrabs 925°, rodijs (pārklājums), cirkoni
Noliktavā
Modelis: DS03A584
Bez nodokļa: 30.95 €
57.60 €
-35%
37.45 €
Sudraba auskari ar cirkoniem „Zelta Zieds“
Sudrabs 925°, sarkanais zelts (pārklājums), cirkoni
Noliktavā
Modelis: DS03A441-R
Bez nodokļa: 45.40 €
84.54 €
-35%
54.93 €
Sudraba auskari „Natalie V“
Sudrabs 925°, sarkanais zelts (pārklājums)
Noliktavā
Modelis: DS03A717
Bez nodokļa: 8.80 €
16.41 €
-35%
10.65 €
Sudraba auskari „Vortex II“
Sudrabs 925°, rodijs (pārklājums), kristāli
Noliktavā
Modelis: DS03A516
Bez nodokļa: 69.50 €
129.34 €
-35%
84.10 €
Sudraba auskari ar cirkoniem un emalju „Sakuras sarma“
Sudrabs 925°, rodijs (pārklājums), cirkoni , Juvelieru emalja
Noliktavā
Modelis: DS03A518
Bez nodokļa: 47.40 €
88.20 €
-35%
57.35 €
Jaunums
Sudraba auskari-pogas ar cirkoniem „Debesu Taurenīši VI“
JaunumsSudraba auskari-pogas ar cirkoniem „Debesu Taurenīši VI“
Sudrabs 925°, rodijs (pārklājums), cirkoni
Noliktavā
Modelis: DS03A829
Bez nodokļa: 22.30 €
41.47 €
-35%
26.98 €
Sudraba auskari ar cirkoniem „Ferro V“
Sudrabs 925°, rodijs (pārklājums), cirkoni
Noliktavā
Modelis: DS03A571
Bez nodokļa: 43.25 €
80.56 €
-35%
52.33 €

Diamond Sky sudraba auskari

Cenas sākas no 13 eiro, tāpēc vairāki pāri dažādām reizēm nav nekāda greznība. Meitenēm piestāvēs bērnu sudraba auskari ar delfīniem un tauriņiem, vakaram noderēs sudraba auskari ar Swarovski® kristāliem, bet siltāka metāla cienītājiem — zelta auskari no 585° zelta.