Swarovski™ Crystals

 

Bižutērija ar Swarovski™ kristāliem - neparasta izsmalcinātība un apžilbinošs skaistums! Katra sieviešu rotaslieta ar elementiem no Swarovski™ akmeņiem, pārveršas un ir īsts mākslas darbs.

 

Pirmo reizi Swarovski kristāli pasauli ieraudzīja 1895 gadā.Par brīnišķīgu kristāla auskaru, gredzenu, rokassprādžu parādīšonos, mēs esam parādā Danielu Svarovski, kurš pūlēšanas un granēšanas tehnoloģiju noveda līdz pilnībai. Viņš mūsdienu juvelieriem atklāja noslēpumu par unikālu tehnoloģijas sastāvu kristāla izgatavošanai, kurš atšķiras ar pietiekmai labu caurspīdīgumu un dzirkstošu mirdzumu. Tieši pateicoties tādām īpašībām. Sarovski bižutēriju uzskata par optimālu alternatīvu dārgiem dārgakmeņiem un pat briljantiem.

 

Uz šodienu, rotaslietas, kas inkrustētas ar Swarovski, pilnībā lauza stereotīpu par to, ka viss mākslīgais ir nekvalitatīvs pakaļdarinājums, bet Swarovski bižutērija tika izcelta atsevišķā juvelieru līnijā.

 

Šodien, dāmas ar prieku piemeklē sev skaistus auskarus, gredzenus, rokassprādzes, bet bieži arī veselus rotaslietu komplektus ar šiem brīnišķīgiem kristāliem. Jo šīs ir luksus klases rotaslietas ar augstu refrakcijas rādītāju, pateicoties kam, tiem ir neaizmirstams un ne ar ko nesalīdzīnams mirdzums.

 

Esot vairāk nekā gadsimta pieredzei kristāla granēšanas mākslā, Swarovski kompānijas juvelieriem izdodas izveidot dabīgus dārgakmeņus. Tādiem kristāliem ir ideāla ārējā līdzība ar dimantiem, tā kā to izveidošanai tiek izmantota unikāla apstrādes tehnoloģija, kas mākslīgi iegūtiem akmeņiem piešķir mirdzumu un apžilbinošu spožumu.

 

Swarovski rotaslietas atšķiras ar rūpīgu granējumu, katrs akmens ir ideāls formas ziņā un unikāls pēc krāsas, tāpēc dizainieriem sanāk grezni un eleganti gredzeni, auskari, rokassprādzes, kuloni un komplekti!