Prices

 

 
Mums bieži uzdod jautājumu: „Kāpēc izstrādājumi ar Swarovski™ kristāliem pie Jums tik maz maksā? Kas tās par cenām?”
 
Jūs zināt, ka līdz tam momentam, kad Jūs nopirksiet bižutēriju, tā iziet garu vairumtirgotāju, starpnieku un pārdevēju ķēdi, kuri vēlas uz tās nopelnīt?
 
Katrs no starpniekiem uzstāda savu procentu. Dažreiz preces cena pieaug divas reizes no ražotāja cenas! Tirdzniecības uzcenojumā vienmēr tiek iekļāutas visi tēriņi: reklāma, tirdzniecības lauku īre, personāla alga, transporta izdevumi un citi. Lai atbrīvotu mūsu klientus no absolūti nevajadzīgiem tēriņiem, mēs izņēmām visu starpnieku ķēdīti.
 
Un tagad mums ir vairāki iemesli, pateicoties kuriem mēs varam piedāvāt Jums pieejamas cenas par kvalitatīvu, elīto bižutēriju:
 
Mēs paši esam bižutērijas ražotāji, kas ļauj mums nogādāt rotaslietu pircēja valstī par sāškumcenu bez vairumtirgotāju uzcenojuma;
 
  • mēs neapmaksājam veikala un noliktavas īres maksu;
  • mēs nenesam zaudējumus, kas saistīti ar veikala apkalpošanu un uzturēšanu;
  • mums nav daudz pārdevēju, un attiecīgi, mēs nemaksājam tiem darba algu;
  • mēs netērējam lielu budžetu uz reklāmu un mūsu internet-veikala attīstīšanu, mūsu partneri to dara mūsu vietā;
  • visu bižutēriju no mūsu kataloga neražo pati Swarovski A.G kompānija; bet gan kompānija Black Diamond Group partneru fabriku ražotnes līnijās un tiek inkrustēta ar kompānijas Swarovski™ tirdzniecības markas Swarovski™ kristāliem.
 
Tādā veidā, šīs nav Swarovski rotaslietas, bet rotaslietas ar Swarovski™ kristālu granētiem elementiem, pēc Swarovski tehnoloģijas.
 
Internet-veikals Diamond Sky – tas ir tāds pats reāls veikals, bet ar lielām priekšrocībām!
 
Par preces kvalitāti Jūs varat būt absolūti droši, tā kā mēs vērtējam savu reputāciju un vienmēr cenšamies iet pretī klientam.
 
Patīkamus Jums pirkumus, un, lai mūsu bižutērija priecē Jūs un Jums tuvos!