Sudraba kuloni

Sudraba kuloni

Sudraba kuloni un piekares ar dabīgiem akmeņiem un pusdārgakmeņiem no Diamond Sky - tā ir visplašākā kvalitatīvu sudraba kulonu un piekaru izvēle. Vēl mūsu juvilierizstrādājumos tiek izmantoti īsti Swarovski kristāli, kas piešķir spilgtu individualitāti katram izstrādājumam.

Izvēlēties no tik liela daudzuma nemaz nav tik nevienkārši, bet ņemot vērā kolekciju aktualitāti un dizainu daudzveidību, Jūs droši varēsiet atļauties iegādāties to, kas Jums visvairāk patīk. Diamond Sky sudraba rotaslietu kolekcijas piestāvēs Jūsu modernam stilam un kļūs par orģinālu dāvanu jebkurā saviesīga pasākumā.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Kulons "Vasaras Diena II" ar Swarovski™ kristāliem -30%

Kulons "Vasaras Diena II" ar Swarovski™ kristāliem

Skaists un neticami romantisks kulns "Gaišzils Ziediņš" mirklī iekāros Jūsu sirdi! Izstrādājumā izmantoti ovāli Swarovski™ kristāli, ierāmējums ir no 750-tās proves rodija un papildus inkrustēts ar lielu daudzumu Austrijas fianītu. ..

43,99€ 30,79€ Bez nodokļa: 25,45€

Sudraba kulons "Topāza Asara" no 925 proves sudraba -30%

Sudraba kulons "Topāza Asara" no 925 proves sudraba

Sudraba kulons ar spilgto zilo mākslīgo topāzu lieliski izskatīties kopā ar maigi-zilās krāsas kleitu. Lielisks izpildījums, neuzkrītošs dizains, kvalitatīva inkrustācija - šī rota pati prasās Jūsu rokās. Izstrādājums pārdošanā bez ķedītes. ..

246,99€ 172,89€ Bez nodokļa: 142,89€