Sudraba kuloni

Sudraba kuloni

Sudraba kuloni un piekares ar dabīgiem akmeņiem un pusdārgakmeņiem no Diamond Sky - tā ir visplašākā kvalitatīvu sudraba kulonu un piekaru izvēle. Vēl mūsu juvilierizstrādājumos tiek izmantoti īsti Swarovski kristāli, kas piešķir spilgtu individualitāti katram izstrādājumam.

Izvēlēties no tik liela daudzuma nemaz nav tik nevienkārši, bet ņemot vērā kolekciju aktualitāti un dizainu daudzveidību, Jūs droši varēsiet atļauties iegādāties to, kas Jums visvairāk patīk. Diamond Sky sudraba rotaslietu kolekcijas piestāvēs Jūsu modernam stilam un kļūs par orģinālu dāvanu jebkurā saviesīga pasākumā.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

Kulons "Kristāla Pūce" ar Swarovski™ kristāliem

Rotaslieta izskats ir ļoti spožs, to rada unikālais vintāžais dizains un Swarovski™ kristāli, kuri ir izmantoti šī izstrādājuma tapšanā. Ar šo neparasto karekli pūces formā Jūs varat nešaubīties, ka izskatāties izcili. Izturīgā tīkla pinuma ķēdīte neļaus pazust šim jaukajam kareklim. ..

41,99€ Bez nodokļa: 34,70€

Kulons "Vasaras Diena II" ar Swarovski™ kristāliem

Skaists un neticami romantisks kulns "Gaišzils Ziediņš" mirklī iekāros Jūsu sirdi! Izstrādājumā izmantoti ovāli Swarovski™ kristāli, ierāmējums ir no 750-tās proves rodija un papildus inkrustēts ar lielu daudzumu Austrijas fianītu. ..

43,99€ Bez nodokļa: 36,36€