Atsauksmes par Diamond Sky

4.9 from 1 - 5 (627 reviews)


Mēs strādājam mūsu klientiem. Mums ir ļoti patīkami, kad mūsu darba rezultāti tiek cienīgi novērtēti. Šajā lapaspusē ir savāktas mūsu pircēju atsauksmes par mūsu piedāvāto servisa un produkcijas kvalitāti. Ja mūsējas sadarbības procesā Ja Jums radās kādi novēlējumi vai aizrādījumi, lūdzu, dalieties ar Jūsu atsauksmēm un piedāvājumiem, mēs pacentīsimies ņemt tos visus vērā!Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Zelta kulons - burts "N IV" no 585 proves sarkanā zelta -30%

Zelta kulons - burts "N IV" no 585 proves sarkanā zelta

Заказ пришел быстро.Подарок дочери очень понравился,она была в восторге.Большое спасибо,буду заказывать ещё, надёжная компания.

Nila

Zelta kulons ar briljantiem "Zelta Piliens" no 585 proves sarkanā zelta

PALDIES.eSMU APMIERINATA AR JUSU VEIKAL pakalpojumiem,ka ari ar preci,konkreti kulonu Zelta piliens ar briljantiem.GRIBETU IEGADATIES ARI LIDZIGUS AUSKARUS.JA IESPEJAMS ATSUTAT LUDZU PIEDAVAJUMU UZ E-PASTU.PALDIES.AR CIENU .ANDERSONE.

VELTA

Sudraba kulons "Baroka IV (Vitrail Medium)" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Sudraba kulons "Baroka IV (Vitrail Medium)" ar Swarovski™ kristāliem

Labdien!

Sen nebiju iepirkusies šajā veikalā, bet šoreiz bija vajadzība iegādāties rotaslietu. Kamēr nav atcelti uzpurņi, nevaru to izvēlēties klātienes veikalā - riebīga sajūta, apskatot rotaslietas pār to drazu. Man patīk, varu likt piecas zvaigznītes. Lieliska cenas atlaide, kā laimests! Pasūtījumu saņēmu ātri, bez bojājumiem. Gan jau vēl kādreiz ko izvēlēšos pa šo ceļu.

Jauku dienu!

Maija

MAIJA

Auskari "Apžilbinošs Mirdzums IV (Silver Night)" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Auskari "Apžilbinošs Mirdzums IV (Silver Night)" ar Swarovski™ kristāliem

★★★★★, ļoti skaisti izskatās ausīs, ļoti ērta aizdare, neskatoties uz pirmssvētku noslogotību, piegāde uz OMNIVA superātra.

Inta

Auskari "Lurdes II (Golden Shadow)" ar Swarovski™ kristāliem

Очень красивые серёжки.Я в них просто влюбилась!❤️❤️❤️

Arina