Viriešu sudraba gredzeni

Viriešu sudraba gredzeni

Gredzens no sudraba ir vīrišķs aksesuārs. To izvēlas jebkuras paaudzes spēcīgā dzimuma pārstāvji, jo  tie brīnišķīgi papildina dažādus apģērba stilus un piestāv praktiski visiem. DIAMOND SKY internetveikalā Jūs varēsiet nopirkt dažāda dizaina vīriešu sudraba gredzenus: zīmoggredzenus, vīriešu gredzenus un laulāto gredzenus.

Katalogā atrodami klasiski gredzenu modeļi no sudraba ar tradicionālu vīriešu dekoru - ģeometriskiem un etniskiem ornamentiem, heraldiski un ar animistiskiem attēliem. Stingrs baltmetāla spīdums var mīties ar dažādiem iestarpinājumiem. Īpaši populāri ir sudraba gredzeni vīriešiem ar oniksu, kvarcu, cirkoniem, topāzu un safīriem. Daudzi no dārgakmeņiem un pusdārgakmeņiem sudrabā izskatās vēl brīnišķīgāk. Iespējams piemeklēt izstrādājumu bez inkrustācijas, dekorētu ar filigrānu dimanta “griezumu”, vītņveida un azūra detaļām. Uz vīrieša rokas sudraba gredzens izskatās cienīgi, neuzbāzīgi, uzsverot īpašnieka gaumi un statusu.

Sudraba rotaslietu asortiments DIAMOND SKY internetveikalā iepatiksies dažāda vecuma vīriešiem ar atšķirīgu gaumi. Jūs varat nopirkt nedārgus vīriešu sudraba gredzenus sev kā arī dāvināšanai. Katalogā atrodami detaļas aprakstoši rotaslietu attēli un aktuālas cenas.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība: