Sudraba galda piederumi

Sudraba galda piederumi

Diamond Sky internetveikals piedāvā lielu sudraba galda piederumu asortimentu. Tas nav tikai naudas ieguldījums, bet arī estētisks izpildījums un ekoloģisks 925 proves sudrabs.

Sudraba galda piederumi ir diezgan dārga un vērtīga dāvana, to var pasniegt gan ka dāvanu no vairākiem ģimenes locekļiem gan no darba kolēģu kolektīva. Vēl sudraba galda piederumiem, kuru kvalitāte mūsu veikalā ir labāka par citiem, klāt ir visi atbilstības sertifikāti un raudzes inspekcijas atzīme.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

Sudraba karote “Ideāls”

925. proves sudraba karote ar kvalitatīvu papildus apzeltījumu kļūs par lielisku papildinājumu Jūsu galda piderumu kolekcijā. Izstrādājumam ir skaists raksts uz roktura pamatnes. ..

128,14€ Bez nodokļa: 105,90€

Sudraba karote “Rīga”

925.proves sudraba karote ar Rīgas silueta gravējumu kļūs par lielisku papildinājumu Jūsu galdu piederumu kolekcijā. Izstrādājums ir izveidots juvilieru labākajās tradīcijās un tam ir visas labākās īpašības, kuras mēdz būt sudraba karotēm. ..

114,22€ Bez nodokļa: 94,40€

Sudraba karote “Pulkstenis”

Uz sudraba karotes ir speciāli laukumiņi auguma, svara un dzimšanas laika uz ciparnīcas gravējumam. Sudraba karote ir viena no īpaši populārām dāvanām bērnam, kā arī teicams problēmas ar barošanas režīmu atrisinājums. ..

102,13€ Bez nodokļa: 84,41€

Bērnu sudraba karote “Meitene”

925.proves bērnu sudraba karote(sudraba karote bērnam) ar gravējumu mazuļa veidā kļūs par ideālu galda piederumu Jūsu mazulim. Spilgts bērnu karotes dizains sagādās prieku ne tikai mazulim, bet arī viņa vecākiem. ..

107,14€ Bez nodokļa: 88,55€

Bērnu sudraba karote “Puisītis”

925.proves bērnu sudraba karote ar gravējumu mazuļa veidā kļūs par ideālu galda piederumu Jūsu mazulim. Spilgts bērnu karotes dizains sagādās prieku ne tikai mazulim, bet arī viņa vecākiem. ..

105,22€ Bez nodokļa: 86,96€