Partnerība ar Preciosa

Posted by Koordinator 05.10.2021 0 Comment(s)

 

 

Mēs esam ļoti priecīgi paziņot, ka Bohēmijas kristāla ražotājs Preciosa ir apstiprinājis Diamond Sky® kā sastāvdaļu brendinga partneri. Tagad mēs varēsim lutināt savus klientus ar greznām rotaslietām ar Preciosa kristāliem, kas ir šarma iemiesojums un ko mēs izgatavojam ar rokām, izmantojot tikai labākos materiālus.  

   

Pēc Preciosa uzņēmuma teiktā

 

«Preciosa uzņēmuma lepnās stikla izgatavošanas tradīcijas aizsākās gandrīz pirms pieciem gadsimtiem Bohēmijas Kristāla ielejā. Mūsu zīmols tika dibināts, pamatojoties uz kvalitātes, izturības un inovāciju principiem, un mēs lepni atbalstām šīs vērtības līdz pat šai dienai. Zīmogi, kurus mēs piedāvājam saviem sastāvdaļu zīmolvedības (brendinga) partneriem, ir mūsu nevainojamās reputācijas sinonīms, kas kalpo kā visu mūsu produktu autentiskuma sertifikāts.  

 

Kopš uzņēmuma dibināšanas Preciosa ir pasaules līderis stikla rūpniecībā. Mēs esam sasnieguši daudzus tehnoloģiskus atklājumus un esam viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas iepazīstināja visu pasauli ar čehu kristāla mūžīgo skaistumu. Šodien Preciosa Components piedāvā vairāk nekā 35 000 premium klases produktu klāstu, no kuriem 100% joprojām tiek ražoti Čehijas Republikā. 

 

Spēja garantēt kvalitāti un autentiskumu ir nenovērtējama jebkuram dizaineram vai uzņēmumam. Kad jūs kļūstat par mūsu programmas partneri, jūs uzreiz saistāt savu zīmolu ar vienu no vecākajiem un prestižākajiem stikla uzņēmumiem pasaulē».