Jauna Swarovski kristālu kolekcija Rudens-Ziema 2019-2020 «EMBRACING THE NEXT»

Posted by Koordinator 14.09.2020 0 Comment(s)

 

ATKLĀŠANA NĀKOTNEI

 

Mystic Oval Fancy Stones

 

MISTISKĀ OVĀLA AKMENS MAĢISKAIS SKAISTUMS

 

Mistiskas ovālas fantāzijas akmens ļoti saskatītais izskats ļauj radīt sapņainus, citpasaulīgus dizainus ar hipnotizējošas noslēpuma izjūtu. Tā ir jauna klasiskas formas interpretācija ar ļoti šķautnainu izskatu, kas dod lielāku dzirksti. Apvienojiet dažādus izmērus vai izmantojiet vienu akmeni kā galveno elementu, lai vai kā tas izskatītos fantastiski!

 

Swarovski 5043 XXL Hole Beads

 

5043 Briolette XXL caurumu pērle

 

Jaunajā klasiskajā brioletes griezumā ir īpaši liels caurums, kas paver bezgalīgas dizaina iespējas rotu, apģērbu un aksesuāru segmentos. Tā lielā 5,2 mm caurums ļauj izmantot vēl daudzus pērlīšu materiālus un vītņu veidus. Pērles izmērs dod iespēju to izmantot kā uzkrītošu dizaina akcentu vai kā sastāvdaļu masīviem mūsdienu izskata dizainiem.

 

More crystal colors with Ignite Effect

 

JAUNA IGNĪTA KRĀSU PALETE

 

Vairāk krāsu ar Ignite efektu apaļajiem un fancy akmeņiem. Tā ir perfekta krāsu palete - Ametists Ignite, Smaragds Ignite, Gaismas Kolorādo Topaz Ignite, Scarlet Ignite - rudens / ziemas dizaina pievilcībai. Šie kristāli ir nesabojāti, aizdedzes efekts izceļ to šķautnes, un tāpēc tiem ir lielāks spožums nekā vienkāršiem nesabojātiem kristāliem. Vai tas nav brīnišķīgi? Kristāli virzās tuvāk kubiskajam cirkonijam!

 

Baroque Crystal Pearls

 

JŪTĪGI DIZAINA ELEMENTI

 

Vēlme pēc ēteriskās citādības dizainā rodas burvju saistošās formās, kas atšķiras no standarta. Apdullinošā baroka kristāla pērļu ģimene nepārtraukti koncentrējas uz visu organisko, maģisko un dabisko, jo ilgtspējības jautājumi turpina nikni augt. Taktils, juteklīgs dizaina elements ar viļņainu dabisko formu un maigu dzirksti - tas ir lieliski piemērots gan klasiskajiem, gan citplanētiešu dizainiem.