Jauna Swarovski kristālu kolekcija Rudens-Ziema 2019-2020 (Esi Tu pats)

Posted by Koordinator 28.03.2019 0 Comment(s)

Jauna Swarovski kristālu kolekcija Rudens-Ziema 2019-2020  (Esi Tu pats)

 

Esi tas, kas Tu esi! Esi Tu pats! Katrs cilvēks ir patiesi unikāls, katram iekšā ir vesels Visums. Mūsu pieaugoša vajadzība pēc individualites un savas unikālitātes attīstīšanas ir ne tikai šīs sezonas trends, bet arī kļūs par nākamā dzīves stila pamatu. Unikālitātes sapratne, tieksme uz pašizzināšanu, vajadzība pēc sevis atklāšanas pasaulei kļūst par mūsu DNS daļu un vienu no jaunā laika sabiedrības galvenām vērtībām.

 

 

Šajā sezonā Swarovski piedāvā 4 galvenos trendus, kas atklāj pašizzināšanas ideju:

  • "Pārbaudi sevi" vai "Check Yourself" - trendu, kas simbolizē tieksmi uz kontinuitāti un stabilitāti; mantojums, kas tiek nodots no paaudzes paaudzē, transformējas un pielāgojas 21. gadsimta pilsētu reālijām.
  • Trends "Atrodi sevi" vai "Find Yourself" piešķir īpašu nozīmi autonomam dzīves tēlam un atgriešanos pie pirmsākuma.
  • Trenda luksusa minimālisms "Pārsniedz sevi" vai "Excess Yourself" atrod atspulgu pārspīlētajās formās un "look - at - me" dizainu garā.
  • Skaļi, teatrāli pompozi akcenti ikdienas tēlos ir trenda "Ģērbiet sevi" vai "Dress Yourself" vizītkarte.

 

 

Šajā sezonā Swarovski piedāvā 4 galvenos trendus, kas atklāj pašizzināšanas ideju:

 

Satriecošs kolekcijas augstu tehnoloģiju jaunums -  Coldfix kristālauduma aukstas montāžas tehnoloģija! Beidzot kļuva iespējams uzklāt lieliskus kristālaudumus virsmām, kuras nevar izturēt karstas fiksācijas tehniku, kas paredz virsmas sasilšanu līdz augstām temperatūrām. Speciāli šādiem gadījumiem Swarovski izstrādāja jaunu Synthetic Coldfix līmi, kas ir pieejama Crystal Fabric un Crystal Fine Rocks izstrādājumiem. Tagad to uzklāšana pieprasa minimālas pūles un aizņem dažas sekundes darba. Bez tam, Synthetic Coldfix ir piemērots izmantošanai uz ādas un delikātiem audumiem. Dotā tehnoloģija atver daudz radošu iespēju apģērba un aksesuāru dizainam.

 

 

Crystal Lacquer Pro DeLite jauns efekts piedāvā piecas dabīgas nokrāsas: Crystal Light Grey (gaiši pelēka), Crystal Army Green ("militāri zaļa"), Crystal Ochre (Okers), Crystal Burgundy (bordosarkana " burgundija "), Crystal Cappuccino ("kapučino"). Tās ir brīnišķīgs atgādinājums par to, ka mums ir jābauda Dabas dāsnumu, jāpasakās par apkārtējo skaistumu un jārūpējas par to. Efekts smalki uzsver superprecīzas škķautnes un piešķir greznu dziļumu Swarovski kristāliem, kā arī izcili saskan ar Shimmer un Shiny Lacquer Pro efektiem.

 

 

Nail-art segments, kas aktīvi attīstās, un satriecošie manikīrmeistaru darbi dizaina sfērā iedvesmo Swarovski uz jauna slīpējuma un krāsu sīku kristālu ražošanu. Mūsu kompānija uz kristālu bāzes no jaunas kolekcijas izveidoja 8 jaunus salikumus manikīra meistariem. Vēl viens interesants nail-art jaunums ir jaunu premium manikīra komplektu kolekcija Swarovski Tiny Treasures, kas sastāv no 20 kristālu un prezentāciju displeja salikuma mazumtirdzniecību pārdošanai. Pasūtīt jauno salikumu, iespējams gan komplektā ar displeju, gan atsevišķi.

 

 

Pēdējie Swarovski kolekcijas pērļu jaunumi padara bez tā populāru kategoriju par vēl universālāku. Pieejamas vairāk kā 50 krāsās un efektos, 2мм lielas kristālpērles ir radītas speciāli filigrānu dizainu, apkakļu un prasmīga izšuvuma apdares dekorēšanai. Iridescent Tahitian jauna pērles krāsa, kas atkārto retas, atrastas Taiti, jūras pērles krāsu, piesaista uzmanību ar savu spilgtumu un neatkārtojamību, pie tam, saglabājot dabīgumu. Jauni karstas fiksācijas pērļu kabošoni ar plakanu pamatni radīs matētu spīdumu trīsdimensiālos tekstila rakstos.

 

 

Nemainīga klasika iegūst jaunu mūsdienīgu imidžu ekskluzīvā Imperial slīpējumā. Izveidota uz pazīstama un uzlabota Asscher dimanta slīpējuma, līdzīgi dārgakmeņiem, tā ievieš neatkārtojamu starojumu klasiskiem izstrādājumiem. Imperial slīpējums labi saskan ar neordināras formas un dabīgas akmeņu krāsas Swarovski kristāliem, un ir ideāls mūsdienīgas vintāžas piešķiršanai saderināšanas gredzeniem.