Jauna brošu kolekcija 2017

Posted by Koordinator 20.10.2017 0 Comment(s)

Jauna brošu kolekcija ar Austrijas Swarovski kristāliem no Diamond Sky!


Tie šķiet, ka ir piepildīti ar saules gaismas mirdzumu, rīta rasas mirdzošajām vizmām, apžilbinošu jūras viļņu zaigošanu, spilgtu zvaigžņu gaismu samtaini-melnajās nakts debesīs, savvaļā augošu puķu maigajiem krāsu toņiem un atspurdzošo taureņu varavīksnes krāsu spārnu plīvām: rudenīga garastāvokļa simbols ir brošas no Diamond Sky jaunās kolekcijas. Taureņi ir pārtapšanas, atplaukstoša skaistuma, brīva lidojuma simbols - īsts hīts tendences atspoguļojošajās rotaslietās un obligāts aksesuārs katras modes dāmas garderobē.

 

 

Kolekcijas dizaina pamatelements - orģināli Swarovski kristāli, kuri ir izvietoti taureņu formā ar unikāliem rakstiem. Visa jaunā Diamond Sky kolekcija pilnībā ir veltīta brošām - šīs sezonas  vispopulārākajām rotaslietām. Miniatūri taureņi kā mirdzoša virkne brīnišķīgi papildinās vieglu vasaras garderobi, piešķirs rotaļīgu pieskaņu stingriem kostīmiem, kuri atkal ir modē, izgreznos visu sezonu mēteļus un cepures, radot saulainu garastāvokli pat lietaini drūmā rudenīgā dienā.

 

 

Swarovski kristālu krāsu vizmās atdzīvojas viskarstākās vasaras dienas. Kolekciju prezentē ievērojams izstrādājumu skaits, kuru interesanti sakomponējuši Diamond Sky dizaineri, radot dažādu Swarovski kristālu izmēru un krāsu brošu apvienojumu