Kāpēc bižutērija ar Swarovski akmeņiem ir tik laba?

Posted by Koordinator 12.03.2017 0 Comment(s)

Šodien mēs mēģināsim noskaidrot, kāpēc gan tieši šie akmeņi kļuva tik populāri visā pasaulē.

 

Pirmkārt, bižutērija ar Swarovski kristāliem piestāv absolūti visiem — gan jaunietēm, gan solīda vecuma dāmām, elegantām skaistulēm un spilgtām modes dāmām. Šīs rotaslietas ir tik universālas, ka tās var piemeklēt gan vakara tērpam, gan ikdienas biroja apģērbam, tāpēc ka ar katru gadu rotaslietu kolekcijas ar Swarovski kristāliem papildinās ar jauniem universāliem un neatkārtojamiem eksemplāriem — katra sieviete varēs atrast sev izstrādājumu savai gaumei un katram gadījumam.

 

Ar ko atšķiras Swarovski kristāli?

 

Swarovski kristālu atšķirīga iezīme ir to neparastais spīdums un spožums, gaismas spēle pat tajos brīžos, kad blakus jums pieklusināts gaismas avots. Atšķirt rotaslietas ar īstiem Swarovski kristāliem no viltojuma nav sarežģīti — tās vienmēr tiek pārdotas kopā ar numurētiem hologrāfiskiem autentiskuma sertifikātiem no Swarovski, un kristāliem ir ideālas šķautnes (no 16 līdz 56), unikāla krāsa, forma un tie mirdz pat pustumsā.

 

 

Cenas uz bižutēriju

 

Bižutērija ar Swarovski kristāliem ir daudz lētāka nekā ar dabīgiem briljantiem, kaut arī nemaksā lēti. Cena par bižutēriju svārstās atkarībā no paša izstrādājuma izmēra un iestarpinājumu daudzuma tajā. Iedobumi akmeņiem ideāli sakrīt ar Swarovski kristālu izmēriem, tādēļ tie droši noturas savās vietās, un  nav jāpārdzīvo, ka akmens izkritīs ārā.

 

Katru eksemplāru ar rokām/manuāli pulē, lai pircējs varētu redzēt ideālu spoguļspīdumu. Turklāt bižutērija ar Swarovski akmeņiem neiziet no modes — vai tā ir kaklarota, kas ir izgatavota pirms gadsimta, vai tā ir eleganta ķēdīte ar akmeņiem no jaunas kolekcijas — Abi šie izstrādājumi īstu modes dāmu gaumes lieta, tie nezaudē savu spīdumu, šarmu un juvilieru vērtību. Akmeņiem ir tāda īpatnība, kā šķautņu daudzums no 16 līdz 56, kas arī atšķir tos no citiem akmeņiem.

 

Mākslīgi radīto akmeņu starojums kļuva iespējams ne tikai pateicoties lielam šķautņu daudzumam, bet arī kristālu aizmugurējās daļas speciālas platīna plēvītes pārklājuma dēļ, kuras izmantošana ļauj panākt varavīksnes atblāzmas uz kristālu virsmas pie jebkura gaismas avota.

 

Bižutērija ar Swarovski kristāliem dāvinās Jums daudz spilgtu brīžu un varēs uzlabot garastāvokli pat tad, kad diena ir apmākusies!