Jauna Swarovski kolekcija “Rudens – Ziema 2017. / 2018.”

Posted by Koordinator 25.10.2016 0 Comment(s)

Kompānija Swarovski ar prieku reklamē/piedāvā 2017./18.g. rudens/ziemas sezonas kristālu jaunumus, kuru atšķirīgā iezīme ir uzsvars uz ekotematiku. Kolekcijas temats - "Atpakaļ pie pirmsākumiem", tajā ir iekļauta ar īpašu Selīnas Kusto dalību radīta Tribute to Tribe kolekcija, kurā temats rūpes par dabu atrada savu īsto iemiesojumu.

 

 

Saudzīga attieksme pret dabu no paša sākuma nosaka kompānijas Swarovski filozofiju, par to liecina normatīvu un ētisku CLEAR prasību ievērošanas programmas realizācija, Advance Crystal standarta pielietošana, kā arī Swarovski Waterschool programmas.

 

Swarovski Fall  - Winter 2017. / 2018. jaunumu videoprezentācija

 

 

Pašlaik kompānija Swarovski kopā ar Selīnu Kusto, leģendārā jūras dzīļu pētnieka Žaka-Īva Kusto mazmeitu, rada otro īpašo kristālu kolekciju ar nosaukumu Tribute to TribeSelīna Kusto ir slavena režisore un ekoloģe, kas pazīstama ar savu aktīvu pozīciju pasaules okeāna aizsardzībā, kā arī viņa ir vienas Brazīlijā dzīvojošas ieziemiešu cilts oficiāla pārstāve Amazones upes baseinā, un tās misija šajā amatā ir reģiona ekosistēmas saglabāšana. Kusto dizainētie izstrādājumi ir radīti tradicionālu dekoratīvu cilšu elementu motīvu iespaidā, attēla vai tetovējuma veidā, kas ir zīmējams uz ādas un pauž cilvēka vienotību ar dabu. Kolekcijā ietilpst jauns ovāls akmens Oval Tribe Fancy Stone, rombveida akmens Rhombus Tribe Fancy Stone, kā arī krustveida kulons Cross Tribe Pendant

 

Jaunas krāsas

Sengaidītu kolekcijas jaunumu vidū ir ne tikai Crystal Rainbow Dark unikāls efekts, bet arī vesela Crystal Shiny Lacquer PRO piesātinātu krāsu virkne.