Jauna Swarovski kristālu 2019. gada kolekcija sezonai Pavasaris-Vasara. "Ceļotkāre"

Posted by Koordinator 20.02.2018 0 Comment(s)

wanderlust swarovski innovations spring / summer 2019 bluestreak crystals

 

Swarovski, pasaules līderis kristālu un modernu juvilierizstrādājumu ražošanā, izsludina par jaunas kristālu 2019. gada kolekcijas iznākšanu Pavasaris-Vasara sezonai ar nosaukumu "Ceļotkāre". Pieredzei, emocijām un izjūtām ir daudz lielāka nozīme, nekā lietām. Tas ir saistīts ar augošo sabiedrības  vēlmi iepazīt citas kultūras, ceļot un izpētīt jaunas vietas, dzīvot šeit un tagad.

 

Neierobežotas svaigs brīvības un prieka garastāvoklis, baskājas greznības un garīgas atmodas laiks atspoguļojas četrās pamata tendencēs:

  • Trends Kultūra smeļ iedvesmu "arttūrismā" un krāsainu pilsētu būvju arhitektūrā;;
  • Brīvība dungo mums 70.gadu sērfotāju mantru" Take it easy";
  • Piedzīvojumu trenda pamatā ir cilvēka neskarta daba un savdabīgi ceļojumi;
  • Vaļas Brīdis stāsta mums par elitāru tūrismu, kas pārpilda ar baudu no jūras brīzes pieskārieniem ādai un izbraucieniem ar greznām jahtām, šķeļot debeszilus viļņus netālu no privātas salas piekrastes.

 

Īsa Swarovski kristālu kolekcijas videoprezentācija 2019. gada sezonai Pavasaris-Vasara "Ceļotkāre"

 

 

Kolekcijas pamatinovāciju apskats

 

 

Jauna krāsa Majestic Blue

 

Jauna apbrīnojama krāsa Majestic Blue atsauc senas atmiņas un saldus sapņus. Tā ir jauna nokrāsa, uz kuru iedvesmoja bezgalīgas debesis, jūras un okeāna noslēpumaini dziļumi. Tā ir dzidra un izceļas ar spīduma dziļumu un  intensitāti no jau eksistējošiem toņiem Swarovski kristālu paletē. Krāsu kartē jauna krāsa atrodas starp Capri Blue un Dark Indigo krāsām. Izmantojiet to apžilbinošas burvības piešķiršanai Jūsu tērpam, rotaslietām un aksesuāriem. Jaunumam būs pieejami izmēri: no 1 mm (PP3) līdz 30 mm dažādu preču grupās, tai skaitā aukstas un karstas fiksācijas kristālos ar plakanu dibenu,  piešūjamos, juvilieru un apjomīgos kristālos, pērlēs un piekaros.

 

Pērle-hibrīds Fine Rocks Tube

 

Pēdējā modes vēsma — Fine Rocks Tube - tā ir jauna pērle-hibrīds, radīta tam, lai piešķirtu izstrādājumam individualitātes pieskaņu. Asi noslīpēti no abiem galiem šatoni piešķir virsmai spīdumu, kuru var salīdzināt ar pave starojumu tai laikā, kad trubiņu forma piešķir neierobežotus variantus rotaslietu radīšanai un var būt izmantota kā piešujamais elements vai būt kā pēdējais posms.
 

Geometric sērijas kristāli ar plakanu dibenu

 

Geometric - 2771 Kite, 2772 Trapeze un 2773 Diamond Shape sērijas kristāli ar plakanu dibenu diktē pārdrošu startu enerģiskiem, ģeometriskiem un sabalansētajiem dizainiem. Bezgalīgi kombinējami klasiskas formas ar vienkāršām šķāutnēm ir ideāli piemērotas pievilcīgu motīvu un rakstu radīšanai. Šķautņu izmēri katra izmēra kristāliem ir izprojektēti tādā veidā, lai varētu savienot tos vienu ar otru, kā arī ar populāru kristālu 2400 Square. Geometric sērijas kristāli ietilpst  vienā ieeju cenu kategorijā, kas nodrošina to pieejamību un izmantošanas iespēju lielā daudzumā, lai radītu vissarežģītākos rakstus.

 

Classic Cut piekars – ārpus laika klasika

 

Viens no sezonas jaunumiem ir Classic Cut piekars - īsta vispusīguma oda ārpus laika. Tā lieliski izpildīts slīpējums ar 49 mirdzošajām šķautnēm pat bez papildus elementiem nodrošina izsmalcinātību un skaistumu izstrādājumiem, kuros tas tiks izmantots - ideāli piemērots juvilierizstrādājumiem, izšūtam ar rokām apģērbam, un aksesuāriem.

 

Trīs jaunas vasaras krāsas Shiny Lacquer Pro dzimtā

 

Shiny Lacquer Pro krāsu dzimta paplašinājās par trīs jaunām krāsām, kuras būs pieejamas sekojošām preču kategorijām: juvilieru kristāli un neordināras formas kristāli, karstas un aukstas fiksācijas kristāli ar plakanu dibenu, kā arī dažādi pusgatavi izstrādājumi.

 

Buttercup - spilgti dzeltena universāla vasaras krāsa (atbilst PANTONE 13-0859 TPX), kura mums atgādina planētas eksotiskas vietas. Dažas pēdējās sezonas dzeltena krāsa kļuva arvien populārāka un 2019. gadā tā būs viena no galvenajām modernajām sezonas Pavasaris-Vasara krāsām. Buttercup tulkojumā no angļu valodas nozīmē "Gundega" vai "Vistas aklums", tas ir spilgti dzeltens zieds.

 

Lilac - rozīgi violets tonis(nokrāsa) (atbilst PANTONE 17-3725 TPX) ir ideāli piemērots pludmales apģērbam un kleitām, pieliekot tēlam vieglu retro noskaņojumu. Ceriņu un pasteļvioleti toņi būs viena no vadošām jaunas sezonas krāsām.

 

Lime - papildinās kristālu krāsu paleti ar Lacquer Pro efektu ar spilgtu un vasarīgu gaiši zaļu toni (atbilst PANTONE 14-0452 TPX). Saskaņā ar kopējiem centieniem uz ekoloģiskumu un dabīguma akcentu dažādu toņu zaļā krāsa nezaudē aktualitāti. Zaļa krāsa ne tikai nomierina, bet arī iedveš ticību nākotnei. Zaļas krāsas toņi būs populāri 2019. gada sezonā Pavasaris-Vasara.