2017. gada krāsu un slīpējuma jauninājums no Swarovski

Posted by Koordinator 13.07.2017 0 Comment(s)

Lieliski jauni slīpējumi un fianītu krāsas!

 

Savā fianītu slīpējuma revolucionārā tehnoloģijā - Swarovski ir pirmie, kas  pielietoja Amerikas Gemoloģijas Institūta standartus dimantu slīpēšanā, kas ļāva radikāli pastiprināt to spīdumu. Atsevišķi akmeņi tiek piedāvāti lielā slīpējuma dažādībā. Katru gadu kompānija piedāvā tirgum  jaunu krāsu un formu klāstu. Satriecoši jaunumi ir pataupīti arī  2017./ 2018. gada sezonai.

 

2018. gada Swarovski slīpējumu jauninājums

 

 Slīpējums "Sānskats"

 Akcents uz simetriju un lineāru perspektīvu padara šī slīpējuma akmeni par ideālu izvietošanai centrā, nodrošinot to maksimālo spīdumu gredzenos auskaros-pusetos vai piekarēs.

 

 

 

Jaunināts, mūsdienīgs un, galvenokārt, jaunatnīgs slīpējums atgādina dimanta emoji-simbolu. Slīpējums "SĀNSKATS" piedāvā simbolu, kurš jau ir diezgan populārs modē, mākslā un pat bodyartā. Akcents uz simetriju un lineāru perspektīvu padara šī slīpējuma akmeni par ideālu izvietošanai centrā, nodrošinot to maksimālo spīdumu gredzenos auskaros-pusetos vai piekarēs.

 

 

Slīpējums «Lapa»

SLĪPĒJUMS «LAPA» ir iedvesmots ar pavasarīgu lapu un dažādu ziedu ziedlapiņu uzbūvi (ir radīts, iedvesmojoties no pavasarīgu lapu un dažādu ziedu krāsu ziedlapiņu uzbūves). Ņemiet rozā un lillā akmeņu savienojumu “LAPAS" SLĪPĒJUMU” un radiet ziedus vai zaļu nokrāsu paleti un izveidojiet četrlapu āboliņu.

 

 

 

Brīnišķīgs kvadrāta un apļa savienojums vienā akmenī - abu formu skaistuma vienotība vienā vienkāršā dizainā. Šādam akmenim ir lemts atrasties centrā.

 

 

Slīpējums «Vijolīte»

Spilgti-lillā vijolīte ir ziedošs daudzgadīgs augs, kas nācis no Vidusjūras reģiona. To bieži sauc par "atraitnītēm" un izsenis uzskata par afrodiziāku.

 

Apdullinošs ar savējo skaistumu un pilnīgi jauns slīpējums tā arī prasās centrāla akmens vietā. Akmeņi "Vijolītes" slīpējumā "pavé"  stiprinājumos rada īstu krāsu buķeti.

 Topāzs «Dūmakas roze»

Vīna-dzeltena Topāza atklātā dzidrība un maigs skaistums padara to par ideālu kompanjonu mūsdienu krāsu trendā kailuma stilā. Tīrs, plāns un, galvenokārt, maigs, un piešķir ļoti sievišķīgu, pat maigu pieskārienu dārglietām. Šī nokrāsa, kas tik ļoti atgādina krēslainas tuksnesīgas smiltīs mijkrēslī, piešķir noslēpumainības elementu jebkurā juvilieru kolekcijā. 

 

Brīnišķīga alternatīva gaišzilam klasiskos juvilierizstrādājumos, Vīna-dzeltens Topāzs tāpat brīnišķīgi saskan ar zeltu, ar tumšbrūnām un sarkanām nokrāsām, nepiešķirot tam vulgāru spīdumu.

 

Pelēki gaiši zils

…aicina fianītus bezrūpīgā gaišzilu pasteļtoņu valstībā. Šīs krāsas unikāls neatvairāmi -mierīgs gaišzils starojums piešķir beznosacījuma maaigumu jebkuram juvilieru dizainam un pietuvina mūs debešķīgam pelēki gaišizilu dimantu skaistumam.

 

Garantējot ledus krāšņumu ziemas kolekcijām, izcili papildina spilgtu pasteļu vasaras gammu.

 

Purpura-rozā

Uzņemot sevī viena no dabīgiem dārgakmeņiem visu krāsu gammas bagātību, šī rozā krāsas variācija vienādi brīnišķīgi izskatās gan savienojumā ar spilgtām vasaras nokrāsām, gan arī kontrastā ar rudens paleti.

 

 

Uzņemot sevī viena no dabīgiem dārgakmeņiem visu krāsu gammas bagātību, šī rozā krāsas variācija vienādi brīnišķīgi izskatās gan savienojumā ar spilgtām vasaras nokrāsām, gan arī kontrastā ar rudens paleti.