Mēs izmantojam sīkfailus (angļu val. "cookies"), lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – šeit.

Warranty

 

1. Pircējs ir tiesīgs atteikties no pasūtītātās preces 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža. Preces atgriešana ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja prece netika izmantota, saglbāts tās ārējais izskats, patēriņa īpašības, oriģināls iepakojums, plombes, birkas (ja tādas ir bijušas) un dokuments, kurš apstiprina pirkšanas faktu pie šī Pārdevēja.

 

2. Gaījumā, ja Pircējs atsakās no Preces, atbilstoši 1 punktam, Pārdevējs atmaksā pilnu atgrieztās preces vērtību, izņemot šīs preses piegādes vērtību, ne vēlāk kā 10 dienas pēc tā, kad Pārdvējs saņēmis no Pirceja iesniegumu rakstveida formā, ar paraksta apstiprinājumu.

 

3. Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, Pārdevējs ir tiesīgs atteikt pircējam preces pieņemšanu vai kompensācijas izmaksāšanu, ja tiek atgriezta lietota prece, nav oriģināla iepakojuma, iepakojumam ir būtiski bojājumi, uz preces ir norautas plombes, birkas, ir redzamas lietošanas pēdas, piemēram skrāpējumi, sviedri, netīrumi un citi līdzīgi defekti.

 

4. Pircējs ir tiesīgs 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas apmainīt iegādāto preci pret analogu, ja šī prece neapmierina Pircēju ar saviem gabarītiem, izskatu, krāsu, formu, izmēru vai komplektācīju, ar noteikumu, ka ir saglabāts Preces ārējais izskats, patēriņa īpašības un tā oriģinālais iepakojums, aizsargplēvīte un prece netika lietota. Par līdzīgas preces piegādi no Pircēja tiks ieturēta papildus maksa.

 

5. Gadījumā ja prece neatbilst aprakstam internet-veikala lappusē, Pircējs ir tiesīgs atteikties no preces pirkšanas un Pārdevējs apņemāsatgriezt Pircējam Preces vērtību 10 dienu laikā, pēc rakstiska iesnieguma saņemšanas no klienta, ar paraksta apstiprinājumu.

 

6. Naudas līdzekļi Pircējam tiek atgriezti ar to pašu veidu, kādu klients izmantojis Pasūtījma apmaksai vai arī pēc rakstiska iesnieguma no Klienta. Naudas līdzekļi var tikt pārskaitīti uz norādītiem Klienta rekvizītiem, ar noteikumu, ka Pārdevējam ir tāda iespēja.

 

Jautājumu gadījumā iesakām sazināties ar operātoru pa tālruni +371 28 352 915 vai e-pastu info@diamondsky.lv.