Mēs izmantojam sīkfailus (angļu val. "cookies"), lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – šeit.

Sertifikācija

   

 

Jūs esat tikai tā labākā vērta - izvēlaties orģinālu

 

Izveidotas ar orģinālu Swarovski kristālu pielietošanu rotaslietas, var atšķirt, pateicoties "Crystals from Swarovski" zīmogam. Izveidota uz tradicionālā zīmoga koncepta, kurš vēsturiski tika izmantots izstrādājumu vērtības autentiskuma apstiprināšanai, "Crystals from Swarovski" zīmogs jebkuru rotaslietu, uz kuras tas ir uzlikts, padara neatkārtojamu/unikālu. Zīmogs sastāv no vārdiem "Crystals from Swarovski", Daniela Swarovski paraksta un kompānijas izveidošanas gada: "Since 1895". Zīmogs ir radīts, pielietojot īpašas hologrāfiskas aizsardzības tehnoloģijas, izmantojot sudraboto foliju.

 

Ņemiet vērā, ka brendam šobrīd ir pārejas periods, tādēļ brends "Swarovski Elements" kā agrāk tiek atzīts, un būs autentisks noteiktu laiku līdzās jaunajam brengam "Crystals from Swarovski" (Kristāli no Swarovski).

 

Autentiskuma sertifikāts

 

Izrotātos ar īstiem austrijas Swarovski kristāliem izstrādājumus var atšķirt, pateicoties Swarovski zīmogam. Tādu zīmogu var saņemt tikai oficiāli partneri, kuri izmanto savos izstrādājumos īstus Swarovski kristālus un atbildoši stingriem sadarbības nosacījumiem.

 

Swarovski zīmogs izgatavots, izmantojot mūsdienīgas aizsardzības sistēmu. Kopā ar hologrammas efektu katram zīmogam ir savs individuālais 16 zīmju kods, kurš atrodas zem zīmoga etiķetes priekšpusē.

 

Pārbaudīt Swarovski zīmoga autentiskumu ir iespējams, ieejot vietnes mājaslapā: crystals.swarovski.com un ievadot identificēšanas numuru speciālajā lodziņā.