Mēs izmantojam sīkfailus (angļu val. "cookies"), lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – šeit.

Referral program

 

Kompānija Diamond Sky piedāvā lielisku iespēju individuāliem partneriem papildus nopēlnīt uz partneru programmas. Ja Jums ir sava mājas lapa, blogs, reklāmas laukums vai portāls – Diamond Sky partneru programa ir labāka izvēle Jums!

 

Priekšrocības strādājot ar mums:

 

  • Partnera uzskaitījums no katra pirkuma 10% apmērā.
  • Akcijas piedāvājumu gadījumā no katra pirkuma uzskaitījums sastāda 5%.
  • Pilnīga sekošanas sistēma uzskaitītai komisijai.
  • Plaša reklāmas meteriālu izvēle (baneri), kuri pastvīgi tiek atjaunoti.
  • Partneru uzkrājumu izvadīšana reizi mēnesī.
  • Speciāli noteikumi partneriem ar plašu klientu bāzi.

 

Кā kļūt par partneri?

 

Lai kļūtu par internet-veikala www.diamondsky.lv partneri, Jums nepieciešams iziet vienkāršu reģistrāciju mājas lapā un autorizēties personīgajā kabinetā. Pēc tam, Jums būs pieejama Partnera sadaļa ar reklāmas materiāliem.