Mēs izmantojam sīkfailus (angļu val. "cookies"), lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – šeit.

Preces Atgriešana

 

  • Jums ir tiesības četrpadsmit 14 dienu laikā atteikties no līguma nepaskaidrojot iemeslu.
  • Atteikšanās tiesības beigsies pēc 14 dienām sākot no datuma, kad Jūs vai trešā persona iegādājāties preci, izņemot pārvadātāju un to, kuru Jūs norādījāt, saņēma preci.
  • Lai realizēt tiesības uz preces atteikšanos patērētājam 14 dienu laikā sākot no preces saņemšanas brīža nepieciešams rakstiskā veidā interneta veikalam uzrādīt preces atteikšanās veidlapu (var lejupielādēt šeit). Atteikuma veidlapā jānorāda: patērētāja vārds, uzvārds, pirkuma datums, apmaksas veidu, preces nosaukumu un modeli, pirkuma summu un preces atgriešanas iemeslu.
  • Lai būtu ievērots atteikuma iespējas termiņš pietiekams, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesībām Jūs atsūtīsiet līdz šo tiesību termiņa beigām.
  • Interneta veikals www.diamondsky.lv patur sev tiesības atteikt pircējam preces atteikuma tiesību izmantošanā vai arī paturēt kompensāciju gadījumos, kad prece ir bojāta, ir redzamas paviršas izturēšanās sekas, piemēram, skrāpējumi un tamlīdzīgi defektīvai arī gadījumā, ja trūkst vai ir bojāts oriģinālais preces iesaiņojums.

 

Tiesības uz atteikšanos no preces pamatojas uz likumiem LR MK Noteikumi par distances līgumu:

 

Šo noteikumu mērķis ir pasargāt patērētāju veicot pirkumus gadījumos, kad veicot pirkumu patērētājam, nav iespējas to apskatīt, lai pārliecināties, ka pērkamā prece pilnīgi atbilst patērētāja prasībām.