Mēs izmantojam sīkfailus (angļu val. "cookies"), lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – šeit.

Vairumtirdzniecība

 

Jūs gribat atvērt bižutērijas veikalu? Bet varbūt, Jūs nodarbojaties ar kolektīvo iepirkšanos? Vai arī Jums nepieciešams apsveikt kolektīvu un nepieciešams liels dāvanu skaits? Tad Jūs ielūkojāties vajadzīgajā lappusē!

 

Viena astotā daļa uzņēmēju zina: bižutērija vairumā – tas ir izdevīgs līdzekļu ieguldījms, tā kā labas un populāras preces par izdevīgām cenām daudz nevar būt.

Visiem tiem, kas vēlās nopirkt bižutēriju vairumā, internet-veikals "Diamond Sky" ir izveidojis visus iespējamos, ērtākos apstakļus:

 

1) Vairuma pirkumiem ir izveidota speciāla atlaižu sistēma.
2) Visa bižutērija, kas ir mūsu mājas lapā ir uz vietas, tāpēc mēs to piegādāsim īsā laika posmā.
3) Speciāli mūsu partneriem, mēs piedāvājam sekojošus piegādes veidus:

 

• Kurjers piegādās visas Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā;
• Preces nogādāšāna ar kurjerpastu jebkurā Eiropas punktā;
• Bezmaksas preces saņemšana Rīgā.

 

4) Minimāla pasūtījuma vērtība sastāda 500 eiro ar pilnu priekšapmaksu.
5) Uz visām precēm katru dienu tiek atjaunots apraksts un fotografijas.

 

Pievēršam Jūsu uzmanību uz to, ka visas cenas norādītas mājas lapā ir par vienību!

 

Galvenais interneta veikala „Diamond Sky” darbības princips – tā ir abpusēji izdevīga sadarbība un iespēja piedāvāt mūsu partneriem būt konkurētspējīgiem. Izvēloties mūsu interneta – veikalu, Jūs izvēlaties kvalitatīvu produkciju un labākās vairuma cenas.

 

Būsim priecīgi sadarboties!

 

Visu Jūs interesējošo informāciju par mūšu produkciju, tā pat par sadarbības noteikumiem, Jūs varat saņemt pa tālruni +371 / 28 352 915 vai uzrakstot mums uz e-pastu: info@diamondsky.lv.