Mēs izmantojam sīkfailus (angļu val. "cookies"), lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – šeit.

Zelta ķēdītes

Zelta ķēdītes

Kompānija "DIAMOND SKY" piedāvā Jums nopirkt zelta ķēdīti un citus juvilierizstrādājumus. Sakausējums, no kura ir izgatavots izstrādājums, var būt ar klasiski dzeltenu, koši sarkanu vai moderni baltu nokrāsu. Augsta zelta prove, orģināls pinums un izdevīgas cenas padara mūsu rotaslietas par ļoti populārām juvilieru tirgū.

Juvilierizstrādājumi - ķēdītes no zelta - to īpašnieka īpaša statusa rādītājs. Tomēr cena par juvilieru ķēdītēm no zelta šodien ļauj katram baudīt apbrīnojamu juvilierizstrādājumu skaistumu. "DIAMOND SKY" interneta juvilierveikals patiešo strādā ar lielākiem rotaslietu ražotājiem, lai nodrošinātu saviem klientiem maksimāli izdevīgu zelta ķēdīšu iegādi, kuru cenas iepriecinās katru pircēju.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība: