Kuloni

Kuloni

Diamond Sky kuloni - ir dažādu nokrāsu izsmalcinātas rotaslietas, kuras brīnišķīgi saskan ar auskariem un rokasspradzēm no mūsu satriecošā asortimenta. Tie brīnišķīgi izskatās gan ar ikdienas gan ar svētku apģērbu. Jebkurš no piedāvātiem mūsu kolekcijā kuloniem, padarīs Jūs laimīgu un grezni tērptu, liekot jūsu acīm mirdzēt kā visspilgtākās zvaigznes nakts debesīs!

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Kulons "Varavīksnes Taurenis II" ar Swarovski™ kristāliem -35%

Kulons "Varavīksnes Taurenis II" ar Swarovski™ kristāliem

Skaists, maigs un neticami spilgts apzeltīts kulons "Varavīksnes Taurenis" kļūs par lielisku dāvanu jebkurai dāmai! Detalizēta, kvalitatīva Swarovski™ kristālu inkrustācija padara šo izstrādājumu neaizmirstamu! ..

133,99€ 87,09€ Bez nodokļa: 71,98€

Kulons "Eņģeļa Asara" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Kulons "Eņģeļa Asara" ar Swarovski™ kristāliem

Apzeltīts izstrādājuma ietvars ir kvalitatīvi inkrustēts ar dažādas formas un krāsas Swarovski™ kristāliem. Caurspīdīgi kristāli ļoti skaisti saskan ar kristāliem lāses formā, un kopā tie rada neatvairāmu spožuma efektu. ..

79,99€ 39,99€ Bez nodokļa: 33,05€

Kulons "Mirdzošais Raksts (Aquamarine Blue)" ar Swarovski™ kristāliem

Jus patīk izstrādājumi ar ekskluzīvu dizainu? Tad apzeltīta kaklarota "Ziedošs Raksts" ir Jums! Lieliska kvalitāte un inkrustācija no daudzkrāsainiem Swarovski™ kristāliem padara šo izstrādājumu par ideālu izvēli jebkurai modes dāmai. ..

102,56€ Bez nodokļa: 84,76€

Kulons "Pasakains Tauriņš III (Smoked Topaz)" ar Swarovski™ kristāliem -35%

Kulons "Pasakains Tauriņš III (Smoked Topaz)" ar Swarovski™ kristāliem

Skaists, izpildīts ar izsmalcinātu uzmanību detaļām, apzeltīts kulons, inkrustēts ar Swarovski™ kristāliem.Ierāmējums izpildīts taurentiņa formā, ar papildus ornomentiem "vintage" stilā. ..

88,36€ 57,43€ Bez nodokļa: 47,47€

Kulons "Amon Ra" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Kulons "Amon Ra" ar Swarovski™ kristāliem

Lielisks izstrādājums ar unikālu dizainu. Centrālais Swarovski™ kristāls noturās kulonā ar speciālu stiprinājumu Ēģiptes saules dieva - Amon Ra acs veidā. Papildus ierāmējuma dizains skrospstu veidā rūpīgi rotāts ar nelieliem Austrijas fianītiem, lai piešķirtu izstrādājumam piešķirtu vairāk mirdzuma. ..

68,99€ 34,50€ Bez nodokļa: 28,51€