Mēs izmantojam sīkfailus (angļu val. "cookies"), lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – šeit.

Zelta kaklarotas no 585 proves zelta

Zelta kaklarotas no 585 proves zelta

Bez orģināliem aksesuāriem jebkurš tēls izskatās nepabeigts. Un visspilgtākā rotaslieta, kādu tik var iedomāties, ir stilīga  kaklarota no zelta. Šo rotaslietu dizains var būt dažāds: vienus modeļus pieņemts villk ar lietišķu apģērbu, citi piestāv pie romantiskām ikdienas kleitām, trešie der tikai vakara tērpiem. Tādēļ, optimāls variants, izvēlēties universālu izstrādājumu, kurš var pieskanēt pie jebkura tērpa.

"DIAMOND SKY" veikala katalogā Jūs atradīsiet visdažādākās kaklarotas jebkurai gaumei un makam. Pie mums tiek piedāvātas kaklarotas no 585. proves balta, sarkana un dzeltena zelta, kurš var būt papildināts ar dārgakmeņu un pusdārgakmeņu iestarpinājumiem un fianītiem. Mūsu cenu - visplašākais diapazons, tādēļ katrs pircējs var rēķināties ar bagātu rotaslietu izvēli, atbilstoši savām materiālām iespējām.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība: