Jaunas rotaslietas

Visu visjaunāko, aktuālāko un zīmola no modernu rotaslietu kategorijas Jūs atradīsiet tieši šeit. Diamond Sky kolekcijās ir gan maigi izsmalcināti izstrādājumi lietišķām vakariņām/pusdienām vai pie vakarkleitas, gan spilgtas rotaslietas ekstravagantām personām klubu tusiņos/pasākumos Jebkurā gadījumā, lai arī ko Jūs esat izvēlējušies, varat būt pārliecināti, ka ar šo izstrādājumu Jums pievērsīs uzmanību draugi un paziņas. No sabiedriskas intereses neizvairīties, taču katrs gribēs zināt, kur tika iegūta šī stilīga lieta. Esat moderni kopā ar Diamond Sky!

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Auskari "Eva (Aquamarine Blue)" ar Swarovski™ kristāliem Jaunums -50%

Auskari "Eva (Aquamarine Blue)" ar Swarovski™ kristāliem

Auskariem ir ļoti specificisks dizains, un neskatoties uz savu mazo izmēru tiem ir liela popularitāte. Aksesuārs ideāli derēs jebkuram gadījumam un uzsvers Jūsu garderobi. ..

39,99€ 20,00€ Bez nodokļa: 16,52€

Auskari "Eva" ar Swarovski™ kristāliem Jaunums -50%

Auskari "Eva" ar Swarovski™ kristāliem

Auskariem ir ļoti specificisks dizains, un neskatoties uz savu mazo izmēru tiem ir liela popularitāte. Aksesuārs ideāli derēs jebkuram gadījumam un uzsvers Jūsu garderobi. ..

39,99€ 20,00€ Bez nodokļa: 16,52€

Kaklarota "Menats" ar Swarovski™ kristāliem Jaunums -35%

Kaklarota "Menats" ar Swarovski™ kristāliem

Ekskluzīva rotaslieta no ierobežotas tirāžas kolekcijas. Apzeltītā kaklarota ar lieliem Swarovski™ kristāliem nonāca līdz mūsu laikiem, pateicoties seniem mītiem. Skaitās, ka tas saviem īpašniekiem nes prieku un veselību un tam piemīt maģisks spēks. Izstrādājumam ir kristālu (Crystals from Swarovski) autentiskuma numurēts hologrāfiskais sertifikāts. ..

198,99€ 129,34€ Bez nodokļa: 106,90€

Aproce "Astero" ar Swarovski™ kristāliem Jaunums -50%

Aproce "Astero" ar Swarovski™ kristāliem

Aproces dizains uzreiz liek sevi manīt, it kā pievilinot ar savām formām, aplūkot sevi tuvāk. Apzeltītais ir ietvars bagātīgi izgreznots ar caurspīdīgiem Swarovski™ kristāliem. Rotaslieta ideāli derēs nēsāšanai katru dienu un kļūs par spilgtu papildinājumu Jūsu garderobei. ..

85,99€ 43,00€ Bez nodokļa: 35,53€

Broša "Kristāla Naktstauriņš V" ar Swarovski™ kristāliem Jaunums -50%

Broša "Kristāla Naktstauriņš V" ar Swarovski™ kristāliem

Broša-taurenis ar Swarovski™ kristāliem izceļas ar savu gaisīgi vieglu dizainu, kurā viegli var uzminēt vasaras sižetu. Rotaslietas centrā iestiprināts Fuchsia krāsas Swarovski™ kristāls, tas kontrastē ar caurspīdīgiem Austrijas kristāliem, kuri ir izvietoti visa ietvara garumā. Broša var kļūt ne tikai par apburošu papildinājumu tēlam, bet arī par talismanu. Šādai rotaslietai vienmēr atradīsies vieta brīvā meitenīgā tēlā. Izstrādājums tiek pārdots ar numur..

104,99€ 52,50€ Bez nodokļa: 43,38€

Kulons "Klaris II (Crystal AB)" ar Swarovski™ kristāliem Jaunums -50%

Kulons "Klaris II (Crystal AB)" ar Swarovski™ kristāliem

Apzeltīts kulons „Klaris II” – tas ir elegants klasiskais dizains. Pareizās apaļās formas atbilst pašām jaunākajām modes tendencēm. Kulons ir veidots, izmantojot Austrijas Swarovski™ kristālus. Formu vienkāršība un elegance un dziļā kristālu krāsa ienes slēptu noslēpumainību izceļot īpašnieces temperamentu. ..

38,24€ 19,12€ Bez nodokļa: 15,80€

Komplekts "Hiporboreja" ar Swarovski™ kristāliem Jaunums -50%

Komplekts "Hiporboreja" ar Swarovski™ kristāliem

Šī skaistā komplekta kulons un auskari inkrustēti ar Austrijas Swarovski kristāliem ar ideālu granējumu un tam ir trīskāršs pārklājums no īstā 750-tās proves zelta. Izstrādājumam ir kristālu (Crystals from Swarovski) autentiskuma numurēts hologrāfiskais sertifikāts. ..

90,99€ 45,50€ Bez nodokļa: 37,60€

Kulons "Hiporboreja" ar Swarovski™ kristāliem Jaunums -50%

Kulons "Hiporboreja" ar Swarovski™ kristāliem

Spilgts kulons "Hiporboreja" ar vienkāršu, bet interesantu dizainu. Aksesuārs izpildīts ar Swarovski™ kristāla izmantošanu un tam ir trīskāršs pārklājums no īstā 750-tās proves zelta. Saules staros kulons atdzīvojas visās varavīksnes krāsās, kas momentāli atspoguļosies uz Jūsu noskaņojuma. ..

55,99€ 28,00€ Bez nodokļa: 23,14€

Auskari "Hiporboreja" ar Swarovski™ kristāliem Jaunums -50%

Auskari "Hiporboreja" ar Swarovski™ kristāliem

Spilgtie auskari "Hiporboreja" ar ļoti interesantu dizainu. Aksesuārs izpildīts izmantojot Swarovski™ kristālus un tam ir trīskāršs pārklājums no īstā 750-tās proves zelta. Saules staros auskari atdzīvojas visās varavīksnes krāsās, kas momentāli atspoguļosies uz Jūsu noskaņojuma. Izstrādājumam ir kristālu (Crystals from Swarovski) autentiskuma numurēts hologrāfiskais sertifikāts. ..

57,40€ 28,70€ Bez nodokļa: 23,72€

Auskari "Rubikona (Vitrail Medium Z)" ar Swarovski™ kristāliem Jaunums -50%

Auskari "Rubikona (Vitrail Medium Z)" ar Swarovski™ kristāliem

Auskari ir neliela izmēra un ar klasisku dizainu, ļoti skaisti un jauki. Auskari ideāli piestāvēs jebkurai modes dāmai un kļūs par teicamu papildinājumu Jūsu aksesuāru kolekcijas. Izstrādājums radīts, izmantojot Swarovski™ kristālus. ..

40,99€ 20,49€ Bez nodokļa: 16,94€

Auskari "Karmena II" ar Swarovski™ kristāliem Jaunums -50%

Auskari "Karmena II" ar Swarovski™ kristāliem

Šie auskari ir oda jaunībai un svaiguma! Eleganta apzeltīta ietvara spožums harmoniski saskan ar apaļu Swarovski™ kristālu blāzmu. Slēdzēji - nagliņas praktiski un droši nofiksēs rotaslietu Jūsu austiņās. ..

57,99€ 28,99€ Bez nodokļa: 23,96€

Aproce "Fantāzija" ar Swarovski™ kristāliem Jaunums -50%

Aproce "Fantāzija" ar Swarovski™ kristāliem

Ja Jūs vēlaties izcelt savu maigo un romantisko tēlu, tad šī aproce ir kā radīta tieši Jums. Šis apburošais aksesuārs atšķiras ar neticami smalku izpildījumu, un liela uzmanība ir pievērsta detaļām. Ideāla izvēle saulainām dienām! ..

45,99€ 23,00€ Bez nodokļa: 19,00€