Mēs izmantojam sīkfailus (angļu val. "cookies"), lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – šeit.

Iesaiņojums

 

Iesaiņojums - viens no galvenajiem elementiem, kurš parasti ietekmē lēmuma pieņemšanu pirkuma izvēlē. Diamond Sky internetveikalā Jūs varēsiet atrast plašu produkcijas iesaiņojumu izvēli visiem rotaslietu tipiem. Visa Diamond Sky iesaiņojuma produkcija ir izveidota no augstvērtīgiem materiāliem un tai virsū ir kompānijas logotips.

 

Katra Diamond Sky rotaslieta pilnīgi bezmaksas tiek komplektēta kopā ar kvalitatīvu luksus klases dāvanu kastīti melnā krāsā ar zelta kompānijas logotipu. Par papildus maksu Jūs varat iegādāties skaistu satīna maisiņu, speciālu mīkstu salveti rotaslietu tīrīšanai vai iepirkumu maisiņu. Visi iesaiņojuma aksesuāri ir ražoti no kvalitatīviem Eiropas materiāliem un tiem virsū ir kompānijas Diamond Sky logotips. Tagad Jums nevajadzēs vairāk domāt par ārējo iesaiņojuma izskatu, jo mēs to izdarījām Jūsu vietā!

 
Šādi aksesuāri ļauj papildus aizsargāt izstrādājumu no putekļiem un uzturēt to tā sākotnējā stāvoklī.