Mēs izmantojam sīkfailus (angļu val. "cookies"), lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – šeit.

Viriešu zelta gredzeni

Viriešu zelta gredzeni

Viriešu zelta gredzeni ir pieprasīti pašpietiekamu, pārliecinātu par sevi spēcīgā dzimuma pārstāvju vidū. Rotaslieta uz rokas - tas viens no nedaudzajiem vīriešu aksesuāriem, kurš ir spējīgs piešķirt tēlam jaunu noskaņu. Tādēļ pret vīrieša zelta gredzena izvēli jāizturas īpaši rūpīgi, lai nesabojātu iespaidu par tā īpašnieku.

DIAMOND SKY internetveikalā ir zīmoggredzeni no sarkana, dzeltena vai balta zelta. Vīriešu zelta gredzens ar dārgakmeņu un pusdārgakmeņu iestarpinājumiem spēs atspoguļot stila individualitāti,piešķirs tam svaigu un mūsdienīgu skanējumu. Bet atcerieties, ka vīriešu zelta gredzenos nevajadzētu būt pārmērīgi spilgtiem akmeņiem. Vīriešu aksesuārus visbiežāk inkrustē ar ametistiem, safīriem, dimantiem, granātiem, dekorē ar oniksiem un nelieliem cirkoniem.

Ja Jūs vēlaties nopirkt vīriešu zelta gredzenu, bet baidāties kļūdīties ar izvēli - DIAMOND SKY internetveikala menedžeri palīdzēs Jums. Pie mums iespējams piemeklēt arī atbilstošus aksesuārus (piederumus) stilīga vīrieša unikāla tēla radīšanai.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība: