Gredzeni ar Swarovski™ kristāliem

Gredzeni ar Swarovski™ kristāliem

Katra sieviete grib sevi palutināt ar nelielu rotaslietu. Gredzeni ar orģināliem Swarovski™ kristāliem - ideāli noderēs šādam gadījumam! Katrs izstrādājums izceļas ar savu krāšņumu un vienkārši aizdegas no spīduma un kristālu spožuma. Profesionāls slīpējums un augsta izpildījuma meistarība juvilieriem dod iespēju no dažādām gaismas daļām iemiesot/īstenot savas visdziļākās/neticamākās fantāzijas. Gredzeni tiek piedāvāti kā atsevišķas kolekcijas (ar komplektiem). To esamība vienmēr liecina par to izmēru daudzumu klāstu, un tieši to, kurš ir nepieciešams Jums. Iespējams, tāda iegāde palīdzēs pacelt garastāvokli ne tikai Jums, bet arī Jūsu tuviniekiem, draugiem, mīļotajām. Rotaslietas ar Swarovski™ kristāliem kļūs par orģinālu dāvanu jebkurās svinībās. Diamond Sky modernās bižutērijas spilgtās kolekcijas var piestāvēt jebkuram.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

Gredzens "Rubīna Kaisle" ar Swarovski™ kristāliem

Pārsteidzošs rotaslietas dizains ir izveidots kā rubīna krāsas Swarovski™ kristālu kliedne. Katrs kristāls ir droši nostiprināts apzeltītā ietvarā un zaigo visneticamākajās krāsās. Ekskluzīvs izpildījums un inkrustācijas roku darbs padara šo izstrādājumu par visgaidītāko dāvanu jebkurai lēdijai. ..

101,31€ Bez nodokļa: 83,73€

Gredzens "Arabika" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Gredzens "Arabika" ar Swarovski™ kristāliem

Unikāls dizains un spožs spīdums padara šo gredzenu vienkārši neaizmirstamu! Izstrādājums lieliski izskatās uz dāmu pirksta un neticami skaisti atdzīvojas spožos saules staros. Swarovski™ kristāli droši piestiprināti speciālos padziļinājumos, kas novērš to izkrišanu. Izstrādājuma ietvars ir noklāts ar īstu 750. proves zeltu. ..

65,57€ 32,79€ Bez nodokļa: 27,10€

Gredzens "Sirdis un Bultas II" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Gredzens "Sirdis un Bultas II" ar Swarovski™ kristāliem

Izstrādājumā izmantota īpašs, arkārtīgi – simetrisks Swarovski™. Kristālu granējums. Pie palielinātas izskatīšanas, kristālā var pamanīt 8 sirdis un 8 bultas, kas spēlējas gaismas staros, kas piešķir izstrādājumam īpaši unikālu mirdzumu. ..

52,23€ 26,12€ Bez nodokļa: 21,58€

Gredzens "Kristāla Blāzma II" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Gredzens "Kristāla Blāzma II" ar Swarovski™ kristāliem

Krāsainu kristālu savienojums piešķir gredzenam neatkārtojamu spīdumu. Swarovski™ kristāli ir nostiprināti speciālos padziļinājumos, kas novērš to izkrišanu. Izstrādājumam ir kristālu (Crystals from Swarovski) autentiskuma numurēts hologrāfiskais sertifikāts. ..

50,58€ 25,29€ Bez nodokļa: 20,90€

Gredzens "Jaunā Sirds" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Gredzens "Jaunā Sirds" ar Swarovski™ kristāliem

Ļoti maigs gredzens ar parastu dizainu un Swarovski™ kristālu centrā. Kristāla stiprinājums izpildīts sirds formā, abas puses no kura rotātas ar ne leiliem caurspīdīgām pērlītēm. Gredzenam ir trīs kārtu 750-tās proves zelta pārklājums. ..

68,14€ 34,07€ Bez nodokļa: 28,16€

Gredzens "Gaisa Pils" ar Swarovski™ kristāliem -35%

Gredzens "Gaisa Pils" ar Swarovski™ kristāliem

Skaists sudraba gredzens 925-tās proves no bižutērijas komplekta "Gaisa Pils". Neparastas izstrādājuma formas piešķir tam šarmu un romantismu. Skaists  Swarovski™ kristāls sirds formā papildina aksesuāra ārējo izskatu un padara to vēl spilgtāku un neaizmirstamu. ..

92,79€ 60,31€ Bez nodokļa: 49,85€

Gredzens "Pilnība" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Gredzens "Pilnība" ar Swarovski™ kristāliem

Efektīgs gredzens pilnībā attaisno savu nosaukumu. Būrvīgā izstrādājuma prasmīgs dizains ir it kā saules staru un žilbinoša mirdzuma caurvīts. Swarovski™ kristālu kliedne ir apkaisīta ua apzeltīta gredzena ietvara, un līdz ar to piesaista maksimālu uzmanību. Izstrādājumam ir kristālu (Crystals from Swarovski) autentiskuma numurēts hologrāfiskais sertifikāts. ..

44,36€ 22,18€ Bez nodokļa: 18,33€

Gredzens "Aptumsums" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Gredzens "Aptumsums" ar Swarovski™ kristāliem

Unikāls rotaslietas dizains piesaista sajūsminātus skatienus. Rotaslieta ir radīta spilgtām modes dāmām, kuras lietpratējas skaisto izstrādājumu ar Swarovski™ kristāliem nēsāšanā. Izstrādājumam ir kristālu (Crystals from Swarovski) autentiskuma numurēts hologrāfiskais sertifikāts. ..

46,04€ 23,02€ Bez nodokļa: 19,02€

Gredzens "Kristāla Mozaīka" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Gredzens "Kristāla Mozaīka" ar Swarovski™ kristāliem

Ekskluzīva sērija! Neticami moderna un stilīga rotaslieta ar savu mirdzumu pārspēs jebkuru citu rotaslietu. Izstrādājuma inkrustācija ar Swarovski™ kristāliem ir juvilieru roku darbs. Izstrādājumam ir kristālu (Crystals from Swarovski) autentiskuma numurēts hologrāfiskais sertifikāts. ..

50,60€ 25,30€ Bez nodokļa: 20,91€

Gredzens "Selēna III" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Gredzens "Selēna III" ar Swarovski™ kristāliem

Orģināls apzeltīts gredzens burtiski izstaro sievišķību un seksualitāti. Šīs īpašības tam piemīt, pateicoties dzirkstošiem un krāsainiem Swarovski kristāliem, kuru spīdums brīnišķīgi tiek papildināts ar Austrijas fianītu maigo mirdzumu ietvarā. Šāds krāsu kontrasts un dizains ir šīs stilīgas rotaslietas galvenās labās īpašības. Izstrādājumam ir kristālu (Crystals from Swarovski) autentiskuma numurēts hologrāfiskais sertifikāts. ..

46,32€ 23,16€ Bez nodokļa: 19,14€

Gredzens "Kārdinātāja" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Gredzens "Kārdinātāja" ar Swarovski™ kristāliem

Jums vairs nevajadzēs provocēt kādu, lai viņš veic aizliegtas darbības, jo Jums tagad ir tik lielisks gredzens! Skaista ietvara apmale čūskas veidā, spilgts, pamanāms Swarovski™ kristāls šajā gredzenā izraisa aizliegto kārdinājumu. Izstrādājumam ir kristālu (Crystals from Swarovski) autentiskuma numurēts hologrāfiskais sertifikāts. ..

46,88€ 23,44€ Bez nodokļa: 19,37€

Gredzens "Kristāla Blāzma" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Gredzens "Kristāla Blāzma" ar Swarovski™ kristāliem

Krāsainu kristālu savienojums piešķir gredzenam neatkārtojamu spīdumu. Swarovski™ kristāli ir nostiprināti speciālos padziļinājumos, kas novērš to izkrišanu. Izstrādājumam ir kristālu (Crystals from Swarovski) autentiskuma numurēts hologrāfiskais sertifikāts. ..

51,72€ 25,86€ Bez nodokļa: 21,37€

Gredzens "Iedvesma" ar Swarovski™ kristāliem

Īsta kristāla burvība! Izstrādājums ir tik brīnišķīgs, ka, liekas nav iespējams noticēt, ka tāds eksistē. Un tomēr tas atrodas mūsu kolekcijā un ir gatavs izgreznot Jūsu daiļos pirkstiņus. Šim aksesuāram ir rodija pārklājums, rotājums no Swarovski™ kristāliem un ietvars no Austrijas fianītiem. Izstrādājumam ir kristālu (Crystals from Swarovski) autentiskuma numurēts hologrāfiskais sertifikāts. ..

73,64€ Bez nodokļa: 60,86€

Gredzens "Tējas Roze" ar Swarovski™ kristāliem

Ļoti skaists apzeltīts gredzens ar spilgtiem Swarovski™ kristāliem. Roataslietas ietvars ir izveidots rozes formā, kura it kā apskauj galveno saules krāsas sirds formas kristālu. Unikāls dizains un roku darbs padara šo gredzenu par iekārojamu dāvanu jebkurai sievietei. Izstrādājumam ir kristālu (Crystals from Swarovski) autentiskuma numurēts hologrāfiskais sertifikāts. ..

54,92€ Bez nodokļa: 45,39€