Mēs izmantojam sīkfailus (angļu val. "cookies"), lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – šeit.

Diamond Sky klubs

Kluba dalībnieku skaits: 992

 

Diamond Sky klubs - ir ekskluzīvs pircēju klubs, kura dalībnieki saņem unikālu iespēju piedalīties slēgtās kluba izpārdošanās un var iegūt jaunas rotaslietu kolekcijas agrāk par citiem. Vietas klubā ir strigti ierobežotas un jauni dalībnieki tiek pievienoti rindas kārtībā.

 

 

Katru mēnesi kluba dalībnieki saņem piekļūvi kluba izpārdošanām ar speciāla koda palīdzību. Kluba cenas ir krietni zemākas nekā mazumtirdzniecībā, un tās nesatur sevī iesaiņojuma un piegādes vērtību. Ja Jums ir nepieciešams papildus iesaiņojums vai piegāde, tad par tiem būs  jāsamaksā atsevišķi. Pasūtījuma pieteikumam pietiek sazināties ar mums pa tālruni: 28 352 915.

 

Lai iegūtu iespēju kļūt par kluba dalībnieku, Jums jāreģistrējas mūsu mājaslapā, parakstoties uz e – pastu un īsziņu izsūtīšanu un jāveic kā minimums vienu pirkumu. Gadījumā, ja Jūs izpildījāt visus iestāšanās nosacījumus un gribat pievienoties klubam, uzrakstiet mums par to: info@diamondsky.lv, un mēs paziņosim Jums mūsu lēmumu 48 stundu laikā.

 

Nopirkt skaistas rotaslietas tagad var ne vien ar atlaidi, bet par patiesi izdevīgāko cenu.

 

Kluba priekšrocības:


• Bezmaksas piekļuve pastāvīgiem klientiem.
• Kluba atlaides līdz 70%-80% katru mēnesi. 
• Neierobežota piekļuve jaunumiem ātrāk par citiem. 
• Kluba kataloga ikmēneša atjaunināšana.
• Pārbaudīta Diamond Sky kvalitāte.
• Ierobežojumu neesamība pirkumiem.

 

Kluba trūkumi:


• Bezmaksas piegādes un iesaiņojuma neesamība.
• Piekļuve tikai pastāvīgiem klientiem.