Mēs izmantojam sīkfailus (angļu val. "cookies"), lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas – šeit.

Dāvanas sertifikāts

 

Dāvanas sertifikāts – tā ir dāvana, kura iepriecinās jebkuru cilvēku! Mūsu internet – veikalā Jūs varēsiet noformēt dāvanas sertifikātu uz jebkuru summu vai izstrādājumu.

 

Mēs piedāvājam dāvanu sertifikātus, kuri dāvās pozitīvas emocijas un liks atcrēties visu mūžu. Tagad Jūs varat dāvināt interesantas dāvanas neatkarībā no attāluma! Adresāts saņems kodu uz savu e-pastu vai sms veidā, vajadzīgajā dienā un laikā. Dāvanu sertifikāti – mūsdienīgs veids apsveikt tuvos un kolēģus!