Brošas ar Swarovski™ kristāliem

Brošas ar Swarovski™ kristāliem

Šis spilgtais aksesuārs palīdzēs Jums uz citu greznojumu fona novilkt treknu līniju/uzlikt treknu punktu. Dizaineru aksesuārs brošas veidā ar Swarovski™ kristāliem itin bieži izskatās labāk, nekā dārga zelta rotaslieta ar dabīgiem akmeņiem. Brošas ir universālas, tās var izmantot saspraudītes vietā, sprādzes vai matu lentes izrotāšanai. Izvēloties aksesuārus, mēs bieži pienācīgi nenovērtējam brošu, kura var viegli atdzīvināt jebkuru tēlu, papildinot to ar daiļumu un sievišķību.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Broša "Vorteks" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Broša "Vorteks" ar Swarovski™ kristāliem

Šarms un daiļums - tieši šādas emocijas atrada savu iemiesojumu šajā apzeltītajā brošā. Izstrādājumu rotā medus krāsas Swarovski™ kristāli, kas ir salikti apburošajā rakstā. Ārējo izskatu papildina vesela Austrijas fianītu kliedne, ar kuru ir detālizēti inkrustēta visa izstrādājuma forma. Šāda unikāla broša garantēti piešķirs Jūsu tēlam daiļuma elementu. Izstrādājums tiek pārdots ar numurētu hologrāfisku Swarovski (Crystals fro..

147,99€ 74,00€ Bez nodokļa: 61,15€

Broša "Jupiters" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Broša "Jupiters" ar Swarovski™ kristāliem

Apzeltīto brošu pa riņķi ir izrotāta ar Rivoli slīpējums krāsainiem Swarovski™ kristāliem. To forma un šķautņu vizmas rada apburošo svētku atmosfēru, ko papildina ideāla slīpējuma Austrijas kristālu kliedne. Pateicoties savam dizainam un konstrukcijas orģinalitātei, tamlīdzīga rotaslieta kļūs par īstu atklājumu Jūsu rotaslietu kolekcijā. ..

84,99€ 42,50€ Bez nodokļa: 35,12€

Broša "Kristāla Buķete II" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Broša "Kristāla Buķete II" ar Swarovski™ kristāliem

Šis juviliermākslas darbs ir delikāts, trausls un maigs un lieliski derēs jebkuram meitenīgam tēlam. Tas savaldzinās ar ziedkopu no miniatūrām detaļām. Rotaslieta ir pārklāta ar dārgu rodiju, kurš harmonē ar romantisku dizainu no Austrijas Swarovski™ kristāliem. Izstrādājumu var nēsāt arī katru dienu, eksperimentējot ar tēliem. Izstrādājums tiek pārdots ar numurētu hologrāfisku Swarovski (Crystals from Swarovski) kristālu autentiskuma sertifikātu. ..

82,99€ 41,50€ Bez nodokļa: 34,29€

Broša "Kristāla Buķete III" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Broša "Kristāla Buķete III" ar Swarovski™ kristāliem

Skaists raksts vienmēr rotaslietai piešķir īpašu šarmu un burvīgumu. Kārtējā kompozīcija ar kristāldzidru spīdumu ir gatava savaldzināt ar savu skaistumu. Nelielā fantāziju/fantastiskā brošā ar Swarovski™ kristāliem ir apvienotas dažādas krāsas un formas. Kristāliem kompāniju sastāda vesela Austrijas fianītu kliedne, kas ļauj šim izstrādājumam pretendēt kļut par mīļāko rotaslietu. Izstrādājums tiek pārdots ar numurētu hologrāfisku Swarovski (Crystals from..

106,99€ 53,50€ Bez nodokļa: 44,21€

Broša "Kristāla Zars VII" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Broša "Kristāla Zars VII" ar Swarovski™ kristāliem

Nēsāt apzeltīto brošu-zaru var dažādi - šādi broša tikai dažādo Jūsu stilu. Apzeltītas ar rodiju ziedlapiņas ar inkrustāciju piešķir kompozīcijai delikātumu un maigumu, un lieli Swarovski™ Bermuda Blue krāsas kristāli rada satriecošo spīduma efektu, kam pateicoties, šo brošu gribas nēsāt katru dienu. Izstrādājums tiek pārdots ar numurētu hologrāfisku Swarovski (Crystals from Swarovski) kristālu autentiskuma sertifikātu. ..

77,99€ 39,00€ Bez nodokļa: 32,23€

Broša "Kristāla Zars VIII" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Broša "Kristāla Zars VIII" ar Swarovski™ kristāliem

Broša ar medus Swarovski™ kristāliem pieliks tēlam siltumu un spīdumu. Vesels ūdenskritums no kristāliem izveido smalku rakstu. Tik praktiska un neparasta broša kļūs par teicamu papildinājumu Jūsu rudenīgajiem vai vasarīgajiem tēliem. Krāsu gamma netraucēs savienot to ar dažādiem apģērbiem. Izstrādājums tiek pārdots ar numurētu hologrāfisku Swarovski (Crystals from Swarovski) kristālu autentiskuma sertifikātu. ..

84,99€ 42,50€ Bez nodokļa: 35,12€

Broša "Mīlas Zieds" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Broša "Mīlas Zieds" ar Swarovski™ kristāliem

Bižutērijas dizaineri bieži vien iedvesmojas no dabas piemēriem. Šādi tapa arī šī greznā broša no Swarovski™ kristāliem. Vienā izstrādājumā ir savijušies daudzi elementi - ažūrraksti, kristālu kliedne, maigu nokrāsu kristāli. Šāda broša piestāvēs moderniem un romantiskiem tēliem. To var nēsāt dažādos veidos: dekorēt kleitas izgriezumu, piespraust uz plecu, izdaiļot šalli un pat mēteli. Šāds izstrādājums vienmēr piešķir tēlam el..

92,99€ 46,49€ Bez nodokļa: 38,43€

Broša "Kristāla Buķete" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Broša "Kristāla Buķete" ar Swarovski™ kristāliem

Kad vīrietis vēlas izteikt komplimentu, viņš dāvina brošu ar Swarovski™ kristāliem ziedu buķetes formā. Izstrādājums izceļas ar kvalitatīvu rodija pārklājumu un neaizmirstamu Austrijas kristālu spīdumu. Nēsāt brošu-buķeti uz apģērba ir ļoti patīkama nodarbe. Izstrādājums tiek pārdots ar numurētu hologrāfisku Swarovski (Crystals from Swarovski) kristālu autentiskuma sertifikātu. ..

98,99€ 49,50€ Bez nodokļa: 40,91€

Broša "Kristāla Vainags II" ar Swarovski™ kristāliem -35%

Broša "Kristāla Vainags II" ar Swarovski™ kristāliem

Elegants izstrādājums neaprakstāma skaistuma. Liels daudzums Swarovski™ kristālu kvalitatīvi piestiprināti apzeltītajā ietvarā. Aksesuārs kļūs par ideālu dāvanu jebkuram gadījumam. ..

126,99€ 82,54€ Bez nodokļa: 68,22€

Broša "Dārga Buķete II" ar Swarovski™ kristāliem -35%

Broša "Dārga Buķete II" ar Swarovski™ kristāliem

Kas var būt brīnišķīgāks, par rotaslietu, kura ir apbrīnojami skaista, ar spilgtu, modernu dizainu no Austrijas Swarovski™ kristāliem? Zaigojot visās varavīksnes krāsās, šī broša ir  īsts juvilieru mākslas darbs. Izstrādājumam ir unikāls dizains, kvalitatīvs apzeltījums un katra kristāla roku darba inkrustācija, tas viss rada neticamu neatkartojamības un greznības efektu. ..

144,99€ 94,24€ Bez nodokļa: 77,89€

Broša "Okeāna Sirds" ar Swarovski™ kristāliem -35%

Broša "Okeāna Sirds" ar Swarovski™ kristāliem

Sirds formas broša ar Swarovski™ kristālu Bermuda Blue krāsas viegli piešķirs romantisku pieskaņu Jūsu tēlam. Rotaslietas kompozīcija ir maiga, pateicoties inkrustācijai no Austrijas kristāliem un balta zelta pārklājumam. Broša ar Swarovski™ kristāliem ir atradums tiem, kas meklē romantisku dāvanu. Tas ir labākais veids kā parādīt savas jūtas juvilierizstrādājumu valodā, kuru saprot katra sieviete. Izstrādājums tiek pārdots ar numurētu hologrāfisku Swarovski (Cry..

96,99€ 63,04€ Bez nodokļa: 52,10€

Broša "Balerīna" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Broša "Balerīna" ar Swarovski™ kristāliem

No juvilieru sakausējuma dizaineriem izdevās radīt izsmalcinātu, trauslu sievietes siluetu brošas-jaunietes veidā un ietērpt to krāsainos kristālos. Neatkārtojama rotaslieta ir maiguma un sievišķības iemiesojums, bez kuriem nav iedomājams īstas lēdijas tēls. Broša "Balerīna" ar Austrijas Swarovski™ kristāliem visvienkāršāko tēlu padarīs par apburošu un burvestīgu. Izstrādājums tiek pārdots ar numurētu hologrāfisku Swarovski (Crystals from Swarov..

111,99€ 56,00€ Bez nodokļa: 46,28€

Broša "Kristāla Naktstauriņš II" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Broša "Kristāla Naktstauriņš II" ar Swarovski™ kristāliem

Broša-taurenis ar Swarovski™ kristāliem izceļas ar savu gaisīgi vieglu dizainu, kurā viegli var uzminēt vasaras sižetu. Rotaslietas centrā iestiprināts Fuchsia krāsas Swarovski™ kristāls, tas kontrastē ar caurspīdīgiem Austrijas kristāliem, kuri ir izvietoti visa ietvara garumā. Broša var kļūt ne tikai par apburošu papildinājumu tēlam, bet arī par talismanu. Šādai rotaslietai vienmēr atradīsies vieta brīvā meitenīgā tēlā. Izstrādājums tiek pārdots ar numur..

104,99€ 52,50€ Bez nodokļa: 43,38€

Broša "Kristāla Zars" ar Swarovski™ kristāliem -35%

Broša "Kristāla Zars" ar Swarovski™ kristāliem

Brošai piemīt īpašs šarms. Iespējams lieta ir dažādu krāsu  Swarovski™ kristālos ar kuriem ir inkrustēts izstrādājums. Atkarībā no apgaismojuma kristālu krāsa mainās un izstrādājums iegūst dažādu toņu krāsas. Kristālu stūri rada patriecošu spīduma efektu pateicoties kuram rodas vēlme to nēsāt katru dienu. Izstrādājumam ir kristālu (Crystals from Swarovski™) autentiskuma numurēts hologrāfiskais sertifikāts. ..

123,99€ 80,59€ Bez nodokļa: 66,61€

Broša "Kristālzars" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Broša "Kristālzars" ar Swarovski™ kristāliem

Eleganta broša klasiskā izpildījumā piešķirs Jūsu tēlam nelielas aristokrātisma notis. Kvalitatīvi pārklāta ar zeltu reljefveida rotaslieta, kuras forma atkārto izliektu zariņu, interesanti izgrezno lielu lāses formas Swarovski kristālu. Tā spīdumu pastiprina ietvara papildus inkrustācija ar daudziem caurspīdīgiem Austrijas fianītiem, ar kuriem meistars izgreznoja šo aksesuāru. Izstrādājumam ir numurēts kristālu (Crystals from Swarovski) autentiskuma hologrāfisks sertifikāts..

110,99€ 55,50€ Bez nodokļa: 45,86€

Broša "Medus Kristāls II" ar Swarovski™ kristāliem -35%

Broša "Medus Kristāls II" ar Swarovski™ kristāliem

Unikāla broša, patiesi ar īpašu domu. Neparasti efektīgs, liels, zelta krāsas Swarovski™ kristāls, kuram apkārt spīdīgas,  gaisīgas ziedlapiņas, kuras piesaista sev uzmanību. Šādas izsmalcinātas rotaslietas īpašniecei noteikti ir nodrošināta īstu džentelmeņu uzmanība. Izstrādājumam klāt ir numurēts kristālu (Crystals from Swarovski) autentiskuma hologrāfisks sertifikāts. ..

86,27€ 56,08€ Bez nodokļa: 46,34€

Broša "Mirteļ (Fuchsia)" ar Swarovski™ kristāliem -35%

Broša "Mirteļ (Fuchsia)" ar Swarovski™ kristāliem

Apburošs spīdums! Šika apzeltīta broša „Mirteļ” ar spožiem Swarovski™ kristāliem zilā krāsā. Šiks dizains un kvalitatīvs zelta pārklājums, izceļ šo brošu citu izstrādājumu vidū. Rotaslietai ir unikāls dizains ietvars, kura centrā ir izvietots fantastiski skaists Swarovski Elements™ kristāls lāses formā. Kristāls ir ierāmēts ar skaistu ornamentu no liela skaita Austrijas fianīta baltā, zilā un gaiši zilā krāsā. Bro&scar..

130,96€ 85,12€ Bez nodokļa: 70,35€

Broša "Kristāla Sirds" ar Swarovski™ kristāliem

Sirdsveida broša ir ideāla savā skaistumā. Izstrādājuma iekšpusē ir izvietoti daudz dažādu krāsu Swarovski™ kristāli. Detālizēta ietvara inkrustācija ar daudziem neliela izmēra Aurora Borealis krāsas kristāliem lieliski papildina aksesuāra ārējo izskatu un padara to vēl spilgtāku. Izstrādājums tiek pārdots ar numurētu hologrāfisku Swarovski (Crystals from Swarovski) kristālu autentiskuma sertifikātu. ..

105,99€ Bez nodokļa: 87,60€

Broša "Kristāla Zars VI" ar Swarovski™ kristāliem

Divi daiļi puķes savijušies romantiskā rakstā. To deja ir iemūžināta šīs smalkās rotaslietas dizainā. Jūsu uzmanību uzreiz piesaistīs divi lieli Swarovski™ kristāli, ar kuriem ir izrotāts katrs zieds. To forma un šķautņu vizmas rada apburošu svētku atmosfēru, un to papildina caurspīdīgu Swarovski™ kristālu kliedne. Izstrādājums tiek pārdots ar numurētu hologrāfisku Swarovski (Crystals from Swarovski) kristālu autentiskuma sertifikātu. ..

99,99€ Bez nodokļa: 82,64€

Broša "Mēness Zieds" ar Swarovski™ kristāliem

Broša ar Swarovski™ kristāliem ir pārpildīta ar spīdums un detaļu harmoniju. Modeļa pamatā ir izsmalcināts zīmējums, kas ir inkrustēts ar daudziem Swarovski™ kristāliem. Centrā ir liels Aurora Borealis krāsas kristāls, kurš diktē krāsu gammu visai rotaslietai. Šāds izstrādājums ir radīts tāpēc, lai efektīgi izskatīties uz auduma fona. Brošu var nēsāt? Piespraužot pie kleitām vai pie svētku tērpiem, papildinot ansambli ar citiem spilgti spīdīgiem aksesuārie..

98,99€ Bez nodokļa: 81,81€