Brošas ar Swarovski™ kristāliem

Brošas ar Swarovski™ kristāliem

Šis spilgtais aksesuārs palīdzēs Jums uz citu greznojumu fona novilkt treknu līniju/uzlikt treknu punktu. Dizaineru aksesuārs brošas veidā ar Swarovski™ kristāliem itin bieži izskatās labāk, nekā dārga zelta rotaslieta ar dabīgiem akmeņiem. Brošas ir universālas, tās var izmantot saspraudītes vietā, sprādzes vai matu lentes izrotāšanai. Izvēloties aksesuārus, mēs bieži pienācīgi nenovērtējam brošu, kura var viegli atdzīvināt jebkuru tēlu, papildinot to ar daiļumu un sievišķību.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Broša "Kristāla Vainags (Fuchsia)" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Broša "Kristāla Vainags (Fuchsia)" ar Swarovski™ kristāliem

Elegants izstrādājums neaprakstāma skaistuma. Liels daudzums Swarovski™ kristālu kvalitatīvi piestiprināti apzeltītajā ietvarā. Aksesuārs kļūs par ideālu dāvanu jebkuram gadījumam. ..

93,84€ 46,92€ Bez nodokļa: 38,78€

Broša "Mirteļ (Denim Blue)" ar Swarovski™ kristāliem

Apburošs spīdums! Šika apzeltīta broša „Mirteļ” ar spožiem Swarovski™ kristāliem zilā krāsā. Šiks dizains un kvalitatīvs zelta pārklājums, izceļ šo brošu citu izstrādājumu vidū. Rotaslietai ir unikāls dizains ietvars, kura centrā ir izvietots fantastiski skaists Swarovski Elements™ kristāls lāses formā. Kristāls ir ierāmēts ar skaistu ornamentu no liela skaita Austrijas fianīta baltā, zilā un gaiši zilā krāsā. Bro&scar..

130,96€ Bez nodokļa: 108,23€

Broša "Zelta Gulbis" ar Swarovski™ kristāliem

Rotaslieta radīta tam, lai priecēt Jūs katru dienu. Liels daudzums spožo Swarovski™ kristālu rotā gulbja spārnus un asti, savukārt gulbja kakls papildus rotāta ar caurspīdīgiem Austrijas fianītiem. Šī broša Jūsu tēlam piedos šarmu un burvības. ..

92,47€ Bez nodokļa: 76,42€

Broša "Kristāla Vainags II" ar Swarovski™ kristāliem -35%

Broša "Kristāla Vainags II" ar Swarovski™ kristāliem

Elegants izstrādājums neaprakstāma skaistuma. Liels daudzums Swarovski™ kristālu kvalitatīvi piestiprināti apzeltītajā ietvarā. Aksesuārs kļūs par ideālu dāvanu jebkuram gadījumam. ..

126,99€ 82,54€ Bez nodokļa: 68,22€

Broša "Kristāla Vainags" ar Swarovski™ kristāliem

Elegants izstrādājums neaprakstāma skaistuma. Liels daudzums Swarovski™ kristālu kvalitatīvi piestiprināti apzeltītajā ietvarā. Aksesuārs kļūs par ideālu dāvanu jebkuram gadījumam. ..

101,31€ Bez nodokļa: 83,73€

Broša "Dārga Buķete II" ar Swarovski™ kristāliem -35%

Broša "Dārga Buķete II" ar Swarovski™ kristāliem

Kas var būt brīnišķīgāks, par rotaslietu, kura ir apbrīnojami skaista, ar spilgtu, modernu dizainu no Austrijas Swarovski™ kristāliem? Zaigojot visās varavīksnes krāsās, šī broša ir  īsts juvilieru mākslas darbs. Izstrādājumam ir unikāls dizains, kvalitatīvs apzeltījums un katra kristāla roku darba inkrustācija, tas viss rada neticamu neatkartojamības un greznības efektu. ..

144,99€ 94,24€ Bez nodokļa: 77,89€

Broša "Kristāla Naktstauriņš" ar Swarovski™ kristāliem -50%

Broša "Kristāla Naktstauriņš" ar Swarovski™ kristāliem

Nav nekā elegantāka par piespraustu pie žaketes vai mēteļa atloka brošu. Neticami spilgta apzeltīta broša kļūs par lielisku dāvanu jebkurai dāmai. Detālizēta inkrustācija ar Swarovski™ kristāliem padara šo izstrādājumu par absolūti neaizmirstamu! ..

97,30€ 48,65€ Bez nodokļa: 40,21€

Broša "Kristāla Zars" ar Swarovski™ kristāliem -35%

Broša "Kristāla Zars" ar Swarovski™ kristāliem

Brošai piemīt īpašs šarms. Iespējams lieta ir dažādu krāsu  Swarovski™ kristālos ar kuriem ir inkrustēts izstrādājums. Atkarībā no apgaismojuma kristālu krāsa mainās un izstrādājums iegūst dažādu toņu krāsas. Kristālu stūri rada patriecošu spīduma efektu pateicoties kuram rodas vēlme to nēsāt katru dienu. Izstrādājumam ir kristālu (Crystals from Swarovski™) autentiskuma numurēts hologrāfiskais sertifikāts. ..

123,99€ 80,59€ Bez nodokļa: 66,61€

Broša "Kristālzars" ar Swarovski™ kristāliem

Eleganta broša klasiskā izpildījumā piešķirs Jūsu tēlam nelielas aristokrātisma notis. Kvalitatīvi pārklāta ar zeltu reljefveida rotaslieta, kuras forma atkārto izliektu zariņu, interesanti izgrezno lielu lāses formas Swarovski kristālu. Tā spīdumu pastiprina ietvara papildus inkrustācija ar daudziem caurspīdīgiem Austrijas fianītiem, ar kuriem meistars izgreznoja šo aksesuāru. Izstrādājumam ir numurēts kristālu (Crystals from Swarovski) autentiskuma hologrāfisks sertifikāts..

110,99€ Bez nodokļa: 91,73€

Broša "Medus Kristāls II" ar Swarovski™ kristāliem -35%

Broša "Medus Kristāls II" ar Swarovski™ kristāliem

Unikāla broša, patiesi ar īpašu domu. Neparasti efektīgs, liels, zelta krāsas Swarovski™ kristāls, kuram apkārt spīdīgas,  gaisīgas ziedlapiņas, kuras piesaista sev uzmanību. Šādas izsmalcinātas rotaslietas īpašniecei noteikti ir nodrošināta īstu džentelmeņu uzmanība. Izstrādājumam klāt ir numurēts kristālu (Crystals from Swarovski) autentiskuma hologrāfisks sertifikāts. ..

86,27€ 56,08€ Bez nodokļa: 46,34€

Broša "Kristāla Lente" ar Swarovski™ kristāliem

Izsmalcināta, burvīga, un, pats galvenais, vienmēr iederīga rotaslieta.  Broša "Kristāla lente" ir jaunā spīdīgā  dizainā ar Swarovski™ kristālu kliedni un vienmēr būs moderna. Izstrādājumam klāt ir numurēts kristālu (Crystals from Swarovski) autentiskuma hologrāfisks sertifikāts. ..

129,99€ Bez nodokļa: 107,43€

Broša "Amons" ar Swarovski™ kristāliem

Saskaņā ar Ēģiptes mitoloģiju, Amons ir Senās Ēģiptes saules dievs, dievu pavēlnieks un faraonu varas aizbildnis. Saskaņā ar leģendu, Amona broša sastāvēja no saules kristāliem, un kurai bija milzīgs maģisks spēks. Rotaslietas ietvars ir inkrustēts Austrijas Swarovski™ kristāliem, tai ir kvalitatīvs zelta pārklajums, un pats izstrādājums var būt izmantots kā kostīmu kulonu. ..

252,83€ Bez nodokļa: 208,95€